Sofa dla romantyka

Minimalizm odchodzi w zapomnienie – traktując swój dom jak azyl, oazę spokoju coraz częściej odrzucamy chłodne i bezosobowe wnętrza, które w ciągu kilku ostatnich sezonów były uznawane za najmodniejsze.    

Dziś projektanci rezygnują z wizji bezosobowych wnętrz, które w żaden sposób nie odzwierciedlają cech osobowości ani preferencji ich właścicieli. Firma SITS bezustannie obserwując zmieniające się trendy stworzyła dla swoich klientów kolekcję mebli wypoczynkowych, które pozwolą wprowadzić do wnętrz ciepło i spełnić naszą potrzebę posiadania ukochanego miejsca na ziemi – przytulnego domu.

Sofa MARYLIN firmy SITS

Sofa MARYLIN, firmy SITS

WYRAŹ SWOJĄ OSOBOWOŚĆ

Współczesny romantyzm jest ucieleśnieniem naszej tęsknoty za ciepłem domowego zacisza, nie stanowi on bynajmniej trendu polegającego na kopiowaniu pastelowych dziewczęcych sypialni, ale na takim kreowaniu wnętrza, które stanowić będzie zaspokojenie potrzeby idealnego domu. Przy wykorzystaniu produktów firmy SITS bardzo łatwo osiągnąć ten rezultat.

Sofy Howard, Marilyn, Rosalie, Sofia to produkty ucieleśniające istotę współczesnego romantyzmu. Delikatnie prowadzona linia, przyjazne obłości, efektowne przeszycia i pikowania, duża ilość wygodnych poduch. Sofy firmy SITS pozwolą zaaranżować przestrzeń salonu w taki sposób, że będą jak magnez przyciągać każdego spragnionego wypoczynku.

Sofa ROSALIE firmy SITS

Sofa ROSALIE, firmy SITS

DZIĘKI SITS MASZ WSZYSTKO

Najnowsze zasady projektowania w ramach których można wyróżnić również współczesny romantyzm pozwalają na przemyślane mieszanie stylów. Ów eklektyzm musi być jednak stosowany w jasno określonym celu i przy niezwykłym wyczuciu proporcji – umiejętnie przeprowadzony pozwoli stworzyć niepowtarzalne i oryginale wnętrze. Sofy firmy SITS – Howard, Marilyn, Rosalie, Sofia – idealnie wpisują się w stylistykę nowoczesnego romantyzmu będąc zarazem przykładem nowoczesnych mebli tworzonych przy użyciu najbardziej aktualnych technologii z poszanowaniem najwyższych standardów ekologicznej produkcji.

Sofa SOFIA firmy SITS

Sofa SOFIA, firmy SITS

Pragnienie posiadania domu, w którym każdy czuje się dobrze już dziś może stać się rzeczywistością dzięki produktom firmy SITS. Warto zostać romantykiem – współczesnym romantykiem.

Leave a Reply