Stylowy stalowy design

Stalowe koronki i makramy, stalowe stoły i krzesła, stalowe misy i wieszaki – wszystko kolorowe, finezyjne, zabawne. Design w nowym wydaniu.       

Międzynarodowy team

Pulpo to niemiecka firma produkcyjna, powstała w 2006, realizująca projekty uznanych designerów z całego świata. Pod jej produktami podpisują się między innymi Julian Appelius, Carla Zucker, Peter Raacke, Diego de Conca, czy Sibylle Pfeiffer. Lampy, stoliki kawowe, gazetniki, wieszaki, misy czy zegary – wybór jest bardzo szeroki, a wszystkie przedmioty łączy materiał, z którego zostały wykonane. Stal lakierowana proszkowo. W niesamowitych kolorach – od klasycznej bieli i czerni, poprzez wyraziste kolory podstawowe, aż po perliste złoto. Dzięki temu oraz dobremu wzornictwu, akcesoria i meble Pulpo mogą być oryginalnym uzupełnieniem każdego wnętrza.

Wieszak DROP L www.crazyshop.pl

Wieszak DROP L, www.crazyshop.pl

Harmonia czy kontrast

Wnętrza urządza się na wiele sposobów, według wielu kluczy, lecz najlepsze wnętrza to te, które opowiadają o swoich mieszkańcach. Dodatki Pulpo są oryginalne I wyraziste, mogą wtapiać się w tło, harmonizując z otoczeniem barwą, nigdy jednak nie pozostaną niezauważone, ze względu na swoją niezwykłą formę. Tak jak na przykład niewielki wieszak Andy w kształcie rogów jelenia. Mogłoby się wydawać, że ten motyw jest już dość zużyty w nowoczesnym wzornictwie, lecz w wykonaniu Sibylle Pfeiffer, autorki kolekcji MosaicTM, której Andy jest częścią, wyglądają one świeżo i zabawnie. Natomiast jeśli by zdecydować się na mocne kolory, kontrast i efekt zapewnione.

Misa FOODBOWL www.crazyshop.pl

Misa FOODBOWL, www.crazyshop.pl

Stalowy design

Stal jest tworzywem surowym, zimnym, raczej garażowym niż salonowym. Stal nierdzewna już od wielu lat świeci triumfy w kuchniach, łazienkach i na salonach, ale stal – stal? Od 2006 roku Pulpo pokazuje inne, piękne oblicze stali, powycinanej, powyginanej i proszkowo upudrowanej.

Stoliki MAKRAME www.crazyshop.pl

Stoliki MAKRAME, www.crazyshop.pl

Leave a Reply