Światowe marki designu dla całej rodziny

Muppetshop to oferta starannie wyselekcjonowanych marek i produktów, które pozwalają wykreować rodzinną przestrzeń osobom ceniącym dobry design i zawsze młodym – wiekiem i duchem. Od niemowlęcej wyprawki, poprzez wyposażenie dziecięcych i młodzieżowych pokoi, aż po designerskie akcesoria, dodatki i prezenty – wszystko to znajdziemy w tym kultowym miejscu na rodzinnej mapie Warszawy.

Muppetshop 1

Muppetshop

Muppetshop 2

Muppetshop

Muppetshop 3

Muppetshop

Muppetshop 4

Muppetshop

Muppetshop 5

Muppetshop

Twórcy Muppetshop żywią głębokie przekonanie, że dobre wzornictwo powinno nam towarzyszyć od najmłodszych lat, bo już wtedy kształtują się nasze estetyczne upodobania. Ich zdaniem otoczenie, w którym wychowują się i dorastają dzieci oraz przedmioty, którymi są otaczane, mają duże znaczenie dla ich rozwoju, budują ich poczucie stylu oraz zamiłowanie do dobrego designu. Dlatego w Muppetshop szczególną uwagę zwraca się nie tylko na jakość i funkcjonalność, ale także na estetykę oferowanych produktów. Mają tchnąć pozytywną energię i wywoływać uśmiech na twarzy. To przedmioty, które rozpoczynając swoje życie w dziecięcym pokoju mogą towarzyszyć swoim właścicielom przez długie lata i doskonale odnaleźć się również w pierwszym własnym mieszkaniu.

W szerokim asortymencie Muppetshop znajdują się znane światowe marki adresujące swoją ofertę do dzieci oraz dorosłych. Na wiele z nich firma ma wyłączność na polskim rynku: to m. in. Quax, Kidsmill oraz Chispum.

Twórcy salonu systematycznie rozbudowują gamę dostępnych produktów, by sprostać rosnącym wymaganiom klientów. W Muppetshop można znaleźć cenioną przez wielbicieli skandynawskiego wzornictwa w każdym wieku markę Ferm Living, czy też francuskiego producenta subtelnego designu Petite Friture. Tutaj świetnie odnajdują się lampy Brokis, Eno Studio, Fatboy oraz ikony designu Jielde czy Gubi.

W kategorii designerskich akcesoriów, zabawek, czy też marek modowych odnajdziemy takich producentów jak: Nailmatic (lakiery do paznokci dla dzieci), ubiegłoroczna nowość i absolutny hit, Collegien (kultowe francuskie kapcie z oddychającą podeszwą), Repetto (francuskie stroje baletowe), Maileg (vintage’owe króliczki, myszki i inne czarujące zwierzątka), zabawki Janod, Londji i wiele innych starannie wyselekcjonowanych przedmiotów.

Muppetshop stawia nie tylko na wyjątkowe produkty, ale także na najwyższej jakości obsługę klienta. Spodziewający się dziecka rodzice mogą liczyć na pomoc i doradztwo w skompletowaniu wyprawki i urządzeniu pokoju dziecka. Dzięki firmowej Autorskiej Liście Wyprawkowej nie sposób zapomnieć o przedmiotach, które przydadzą się przyszłym rodzicom i ich dziecku. Nic dziwnego, że Muppetshop wybrało wiele znanych i sławnych mam – m. in. Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska, Małgorzata Kożuchowska, Anna Mucha, Dorota Gardias, czy Anna Czartoryska.

Salon proponuje też usługi projektowania wnętrz – ciekawych, bezpiecznych, wspierających rozwój dziecka i “rosnących” wraz z nim, zarówno funkcjonalnie jak i estetycznie. Architekci chcący stworzyć wyjątkowe pokoje dziecięce i młodzieżowe na pewno znajdą tu wszystko, co może być niezbędne do ich wyposażenia i aranżacji. Muppetshop oferuje projektantom i architektom atrakcyjne warunki współpracy oraz pełne wsparcie przy przygotowaniu projektu. Firma oprócz swojego głównego salonu w Warszawie, ma też showspace w przestrzeniach Forum Designu w Krakowie.

Wszystkich zainteresowanych oferta i usługami Muppetshop zapraszamy na www.muppetshop.eu – nowy rozbudowany serwis internetowy.

Leave a Reply