Wnętrza w stylu skandynawskim: norweskie wzory

To za sprawą wyjątkowej estetyki opartej na prostocie i harmonii wnętrza w stylu skandynawskim mają tak wielu miłośników. Po inspiracje z północy sięgnęła także marka home&you. W najnowszej kolekcji odnajdziemy linię dodatków z motywem dekoracyjnym w postaci tradycyjnych norweskich wzorów.

wnetrza w stylu skandynawskim 1

Kolekcja świąteczna home&you

Urokliwa Skandynawia stanowi niekończące się źródło inspiracji, zwłaszcza w aranżowaniu wnętrz. Pomimo nowoczesnego, surowego stylu, domy na północy Europy są przytulne i ciepłe. Wszystko za sprawą odpowiednio dobranych barw i dodatków. Jednym z typowych elementów wystroju, zwłaszcza w okresie przedświątecznym i zimowym, są akcesoria ozdobione wzorem norweskim.

wnetrza w stylu skandynawskim 2

Kolekcja świąteczna home&you

Po ten charakterystyczny motyw sięgnęła również marka home&you, przygotowując m.in. linię kuchennych dodatków Scandic. To utrzymane w biało-czerwonej kolorystyce tekstylia, m.in. fartuch, koszyk na pieczywo oraz rękawica, z charakterystycznymi wzorami w postaci płatków śniegu i serduszek. Kolejną propozycją zainspirowaną północą jest kolekcja Nordic. Odnajdziemy w niej różnorodne dodatki, które pomogą nam przetrwać zimowe chłody: mięciutki koc w komplecie z poszewką na poduszkę, komplet pościeli, termofor, a także pojemny kubek czy zestaw do fondue. Wszystkie akcesoria ozdobione wzorem norweskim w kolorach czerwieni i bieli zostały tak zaprojektowane, aby wnosić do wnętrz ciepły i przytulny nastrój. Świetnie sprawdzą się także jako świąteczne prezenty dla najbliższych.

wnetrza w stylu skandynawskim 3

Kolekcja świąteczna home&you

Najnowsza kolekcja home&you dostępna jest w salonach i sklepie online: www.home-you.com.

Leave a Reply