Designerskie lampy, czyli meble które świecą

Kto powiedział, że lampa ma być tylko źródłem światła? Liczy się również design! Włoska marka SLIDE z powodzeniem połączyła w swoich projektach praktyczną funkcję oświetlenia, wysoką jakość wykonania i nowoczesną estetykę. Te lampy to 100 procent włoskiego wzornictwa i stylu. Produkty marki SLIDE w Polsce dostępne są w internetowym sklepie www.dadodesign.pl.

CUPOLE – włoska kopuła!

Wisząca lampa CUPOLE wygląda jak połówka wielkiej kuli. Jest to klasyczna lampa sufitowa, wykonana z białego tworzywa odpornego na zużycie – nie rysuje się, ani nie zmienia koloru. Designerska półkula dostępna jest w trzech różnych rozmiarach – o średnicy 80 cm, 120 cm i 200 cm. Mimo bardzo prostej formy, lampa ma niezwykle nowoczesny charakter i na pewno będzie ozdobą każdego pomieszczenia. CUPOLE dostępna jest też w kolorze czerwonym i czarnym.

lampy

Wisząca lampa CUPOLE

lampy nowoczesne

Wisząca lampa CUPOLE

X2 – designerski faktor „X”

Czy stoliki mogą świecić? W przypadku produktów SLIDE jak najbardziej tak! X2 to świecący stolik barowy o bardzo intrygującej formie, przypominającej kształtem kolumnę. Masywna podstawa zwieńczona jest kwadratowym blatem, na którym tworzy się litera „X”. Stół wykonany z twardego polietylenu, jest stabilny i wytrzymały. X2 świetnie się sprawdzi zarówno we wnętrzach, jak i na otwartych przestrzeniach. Podświetlany stolik dostępny jest w wersji białej z wykończeniem matowym. Możemy zdecydować się również na wersję niepodświetlaną, wykończoną w połysku lub w macie, w różnych kolorach do wyboru.

nowoczesne lampy

Świecący stolik barowy X2

nowoczesne lampy1

Świecący stolik barowy X2

LIGHT DRINK  – czyli kieliszek dobrego smaku!

LIGHT DRINK to prawdziwy designerski smakołyk. Kształtem przypomina ogromny świecący kielich, do którego możemy schować np. butelkę szampana. Autorem tego nietuzinkowego rozwiązania jest włoski projektant – Jorge Najera. LIGHT DRINK to nie tylko oryginalny barek – pełni też funkcję lampy, a także siedziska. Wykonany jest z odpornego polietylenu – więc można w nim trzymać nawet lód. Designerski kielich nadaje się świetnie zarówno do wnętrz domowych, jak i przestrzeni publicznych, takich jak kawiarnie, bary czy restauracje. Polecany jest również do przestrzeni otwartych.

lampy stolowe

LIGHT DRINK

lampy stolowe2

LIGHT DRINK

Produkty marki SLIDE to nie tylko niebanalny oraz niepowtarzalny design, ale i wysoka jakość wykonania. Wszystkie modele dostępne są w polskim sklepie internetowym
– www.dadodesign.pl.

Leave a Reply