Tkaniny dekoracyjne – wiosenna aranżacja mieszkania

Dekoria.pl podpowiada, jak szybko i bez gruntownego remontu odmienić wystrój mieszkania wiosną.

tkaniny dekoracyjne dekoracja mieszkania 1

fot. Dekoria.pl

Kilka miesięcy ponurej jesienno-zimowej aury, może spowodować, że czujemy się zmęczeni i potrzebujemy zmiany. Jeżeli już teraz nie możecie doczekać się kalendarzowej wiosny, obudźcie wiosenny klimat w mieszkaniu. Najłatwiej osiągnąć to za pomocą żywych i jasnych kolorów.

tkaniny dekoracyjne dekoracja mieszkania 5jpg

fot. Dekoria.pl

W tym przypadku wybór jest naprawdę prosty. W najbliższych miesiącach najbardziej pożądanymi będą odcienie żółci, pomarańczy oraz energetycznej czerwieni. Jeżeli jednak nie przepadacie za dodatkami w intensywnych kolorach, możecie śmiało zastąpić je pastelami. – Chcąc odmienić wnętrze naszego mieszkania na wiosnę, nie musimy od razu przeprowadzać gruntownego remontu. Wystarczy postawić na jeden mocny akcent dekoracyjny, a następnie dobrać do niego kilka dodatków. Mogą to być zasłony lub rolety, do których dobierzemy dekoracyjne poduszki. W wyborze idealnego kompletu kierujmy się kolorystyką lub dominującym deseniem – podpowiada Agnieszka Rybka z Dekoria.pl.

tkaniny dekoracyjne dekoracja mieszkania 2

fot. Dekoria.pl

Podobnie jak w latach poprzednich najmodniejszym deseniem w okresie wiosennym będzie motyw florystyczny. Kwiaty w wersji klasycznej lub nowoczesnej, wprowadzą do mieszkania odrobinę świeżości. – W tym roku szczególnie polecamy kolekcje: Ashley, Primavera i Fleur, które swobodnie możemy wykorzystać w aranżacji salonu, sypialni czy też jadalni – komentuje Agnieszka Rybka.

tkaniny dekoracyjne dekoracja mieszkania 3

fot. Dekoria.pl

Idąc dalej, możemy pokusić się o zmianę wyglądu mebli wypoczynkowych. Nie oznacza to, że mamy pozbyć się starego kompletu, a w jego miejsce wstawić nowy. Zdecydowanie łatwiejszym, ale i tańszym sposobem będzie kupno pokrowców na sofy, fotele czy krzesła, które oferuje Dekoria.pl. W sklepie producenta znajdziemy pokrowce na sofy IKEA zarówno na obecne modele, jak i te wycofane już ze sprzedaży. Wybór tkanin jest ogromny. – Do dyspozycji klientów oddajemy ponad 500 tkanin. Osoby zainteresowane kupnem pokrowca lub innych produktów z naszej oferty, mogą skorzystać z opcji zamówienia bezpłatnej wysyłki próbek tkanin, co pozwoli utwierdzić się w wyborze danej kolekcji – dodaje Agnieszka Rybka.

tkaniny dekoracyjne dekoracja mieszkania 4

fot. Dekoria.pl

Na koniec zostawmy dodatki. Mogą to być świece, gustowne patery czy ozdobne wazony, które koniecznie wypełnijmy świeżo ściętymi kwiatami. Zapach unoszący się w mieszkaniu będzie zniewalający, a i wnętrze wyda się bardziej przytulne.

tkaniny dekoracyjne dekoracja mieszkania 6

fot. Dekoria.pl

Leave a Reply