Szklany kominek dekoracją nowoczesnych wnętrz

Lider na rynku rozwiązań odnawialnej energii przedstawia najnowszy produkt. Wprowadza na rynek udoskonaloną wersję kominka z płaszczem wodnym.

Najnowsza wersja cieszącego się dużą popularnością turbokominka została wyposażona w prostą, lecz elegancką, ramę wykonaną w całości z hartowanego szkła. Dzięki temu jeszcze lepiej niż poprzednia komponuje się z nowoczesnymi wnętrzami. Dostępny jest w wersji lewo i prawostronnej. Oprócz tego, model Migo Glass posiada wszelkie zalety starszej wersji. Oznacza to, między innymi, możliwość wykorzystania energii wytworzonej w kominku do ogrzewania całego domu i wody użytkowej.

W naszych kominkach od zawsze  przywiązujemy dużą wagę do jakości. Klienci oczekują jednak nie tylko sprawnego i efektywnego funkcjonowania urządzenia, ale także odpowiedniego designu, który pasować będzie do wnętrz ich domów – mówi Agnieszka Golik, kierownik marketingu firmy Makroterm.

Szklany kominek ozdobą nowoczesnych wnętrz

Szklany kominek ozdobą nowoczesnych wnętrz

Opatentowane przez firmę połączenie kominka z Integratorem pozwala na przyjęcie przez niego roli bufora energii w układach z kolektorami słonecznymi. Mikroprocesorowy system sterowania zapewnia prostą obsługę całego systemu. Kompletne wyposażenie daje gwarancję jakości wykorzystanych materiałów, jak również eliminuje problemy nieodpowiedniego doboru materiałów do montażu, ponieważ są one dobierane przez producenta. Dodatkowo, tak jak pozostałe Turbokominki, Migo Glass posiada szereg zabezpieczeń przed przegrzaniem, kontrolowany proces spalania i wbudowany wymiennik co zapewnia wysoką sprawność oraz długą żywotność kominka.Turbokominek I Migo Glass dostępny jest w trzech wersjach o różnej sile grzewczej, przeznaczonych dla budynków o metrażu od 160 do 400m².

Leave a Reply