To się może przydać: efektowne etykiety na przetwory

Koniec lata to doskonały czas na przygotowanie przetworów. Kolorowe słoiki przypomną nam smak lata w środku zimy. Mogą być również ozdobą naszej kuchni oraz doskonałym pomysłem na prezent – zwłaszcza, gdy słoik czy butelkę ozdobimy efektowną etykietą z mobilnej drukarki Leitz Icon.

etykiety na przetwory

Leitz Icon

Owoce i warzywa to jedno z największych dobrodziejstw lata. Aby cieszyć się ich smakiem przez cały rok, już dzisiaj warto pomyśleć o przygotowaniu domowych przetworów: dżemów i konfitur, soków, nalewek czy marynat. A to, co kryje wnętrze słoika czy butelki trzeba koniecznie opisać  – najlepiej na personalizowanej etykiecie z drukarki Leitz Icon.

Co możemy przygotować? Wszelkiego rodzaju naklejki (w zależności od wybranej taśmy: papierowe lub plastikowe, w gotowych rozmiarach lub takie, które urządzenie przycina na wybrany przez nas wymiar) albo nieprzyklejane tekturki – z opisem zawartości i datą wykonania, podpisem autora, dedykacją dla przyszłego obdarowanego, zabawnym komentarzem, a nawet grafiką czy zdjęciem. Wszystko zależy od naszej kreatywności.

etykiety na przetwory 2

Leitz Icon

Co więcej, Leitz Icon to drukarka mobilna. Mała, lekka i dzięki dodatkowemu akumulatorowi również bezprzewodowa – czyli możemy ją zabierać ze sobą wszędzie, gdzie pracujemy: do kuchni, spiżarni czy na taras. Sterujemy nią za pomocą specjalnej aplikacji na smartfona, tablet lub komputer, a urządzenie „podpowiada” nam szablony, pozwala na ozdobienie naklejki grafiką czy zdjęciem, a potem szybko drukuje wskazaną przez nas ilość.

Drukarkę możemy wykorzystać również do wielu innych celów, na przykład opisywania zawartości domowej apteczki, porządkowania i opisywania pudeł z rzeczami, albumów ze zdjęciami, kolekcji płyt oraz zbiorów książek. Będzie również bardzo przydatna w domowym biurze, przy podpisywaniu segregatorów i teczek z domowymi dokumentami, jak i na przykład zeszytów i książek szkolnych naszego dziecka. Ilość zastosowań jest nieograniczona. Oczywiście Leitz Icon jest również partnerem w pracy:  biurze, magazynie, aptece, sklepie internetowym itd.

Nowoczesny design urządzenia doceniony został przez międzynarodowe jury, które przyznało mu prestiżową nagrodę Red Dot oraz IF Design Award.

Producent: Leitz,
Sugerowana cena producenta: 699 PLN

Leave a Reply