Trend metalu w aranżacji domu

Nowy rok to czas postanowień i nowych przedsięwzięć. Jednym z takich wyzwań może być zmiana aranżacji Twojego wnętrza. Odpowiednio urządzona przestrzeń stanie się idealnym miejscem odpoczynku i wielu spotkań. Odświeżenie wystroju może przynieść nową energię, dzięki której spełnianie noworocznych postanowień stanie się dużo przyjemniejsze. Jeśli potrzebujesz inspiracji, sprawdź nasze porady i rozświetl swój dom na nadchodzący rok.

metal w aranżacji wnętrz 1

fot. Dekoria.pl

Jeśli dobrze czujesz się w otoczeniu bożonarodzeniowych lampek i drobiazgów, nie musisz się żegnać z błyskiem po świętach. Wystarczy, że ożywisz dom kilkoma nowymi dodatkami w tonacji złota i srebra. Wybór mebli i ozdób, które rozświetlą twoje wnętrze jest duży, a więc skorzystaj z porad specjalistów marki Dekoria.pl i wybierz te idealne dla siebie.

Udekoruj dom ze smakiem

Najprostszym sposobem, aby zmienić wnętrze szybko i niedużym nakładem jest uzupełnienie przestrzeni o kilka eleganckich dodatków. Czasami to właśnie drobiazgi potrafią zaczarować wnętrze i zupełnie zmienić jego styl. Takim prostym, ale bardzo efektownym rozwiązaniem jest m. in. kupienie oryginalnych świeczników. Niezależnie od tego czy aranżujesz surowe, industrialnie wnętrze czy pokój w stylu glamour, idealnie sprawdzą się ozdoby w kolorze szlachetnych metali. Jeśli lubisz maksymalizm, możesz stworzyć wyjątkową kompozycję przez zestawienie ze sobą kilku różnych świeczników w podobnej kolorystyce.

metal w aranżacji wnętrz 2

fot. Dekoria.pl

metal w aranżacji wnętrz 3

fot. Dekoria.pl

Wyjątkowy design i komfort w jednym

Idealny mebel, to taki, który łączy w sobie funkcjonalność i atrakcyjny design. Dobrą inwestycją dla Twojego domu będą wygodne krzesła o metalicznych wykończeniach. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się przy urządzaniu jadalni. Stworzysz tym samym stylowe miejsce spotkań, a wspólne posiłki staną się przyjemnym rytuałem. Użycie złota w detalach krzeseł dobrze ociepli całe wnętrze, ale również doda mu elegancji.

metal w aranżacji wnętrz 4

fot. Dekoria.pl

metal w aranżacji wnętrz 5

fot. Dekoria.pl

Wybierz lampkę, która jest dziełem sztuki

Aby dopieścić aranżację mieszkania warto również zwrócić uwagę na dekorację ścian. Doskonałe nie tylko na sylwestra będą błyszczące instalacje i lustra. Taki element wnętrza posłuży nie tylko jako samodzielny, efektowny dodatek, ale przy odpowiednim ustawieniu rozbłyśnie odbijając światło sztuczne lub naturalne i stworzy wyjątkowy klimat w salonie, lub w sypialni.

metal w aranżacji wnętrz 6

fot. Dekoria.pl

metal w aranżacji wnętrz 7

fot. Dekoria.pl

metal w aranżacji wnętrz 8

fot. Dekoria.pl

Wszystko pod ręką – dobierz odpowiedni stolik

W czasie relaksu dobrze jest mieć pod ręką ulubiona książkę, kubek gorącej czekolady czy aromatyczną świeczkę – wszystko to postawisz na stoliku kawowym. Chociaż jest to mebel przede wszystkim praktyczny, może być również najciekawszym punktem Twojego salonu. Złote stoliki mogą nadać wnętrzu szyk art-deco, albo utrzymać aranżację w orientalnym stylu. Dekoria.pl, zestaw luster Sunito. Są również nieocenione podczas spotkań (np. ze znajomymi) wypełnionymi bąbelkami i przekąskami.

metal w aranżacji wnętrz 9

fot. Dekoria.pl

metal w aranżacji wnętrz 10

fot. Dekoria.pl

metal w aranżacji wnętrz 11

fot. Dekoria.pl

metal w aranżacji wnętrz 12

fot. Dekoria.pl

Leave a Reply