Trwały gadżet: akcesoria z betonu architektonicznego

Dzieła sztuki wyeksponowane w prestiżowym miejscu we wnętrzu, dostępne dla nielicznych, zastąpił współcześnie design. Przedmioty codziennego użytku, meble, akcesoria, doceniamy z uwagi na wzornictwo, funkcjonalność i estetykę. Przedmioty oryginalne i intrygujące, wykonane nierzadko z zaskakujących materiałów, stają się małymi arcydziełami sztuki aranżacyjnej. Takie są również akcesoria z betonu architektonicznego marki Morgan & Möller, dostępne także w nowo otwartym sklepie online sklep.morgan-moller.com.

Beton stał się niezwykle modnym materiałem wyposażenia wnętrz, obok tradycyjnych płyt, dostępne są już także meble, blaty, umywalki, dekory strukturalne oraz akcesoria dekoracyjne – małe dzieła sztuki. Marka Morgan & Möller w zabawie plastyczną formą betonu architektonicznego sięga dalej, inspirując się kształtem innych materiałów, takich jak papier czy tkanina. W propozycji akcesoriów z betonu projektanci marki zaskakują kształtem, udowadniając, że każdy materiał, odpowiednio wykorzystany, może stać się pięknym i wyjątkowym gadżetem.

Talerz Kvadrat Morgan & Möller to propozycja dla tych, którzy przywiązują szczególną wagę do niebanalnej oprawy stołu. Miłośnicy dobrego designu i nietypowych form docenią oryginalną koncepcję betonu w sztuce użytkowej. Książki, albumy, ale także owoce i orzechy wyeksponowane na betonowej paterze, przypominającej zastygłą w zgięciu kartkę papieru, z pewnością zaskoczą i przykują uwagę gości.

talerz

fot. Morgan & Möller

Srebrno-szare dekoracje Star oraz litery ozdobne – od „A” do „Z”, a także znak „&” – Morgan & Möller to kwintesencja prostoty. Nie tylko mają wartość dekoracyjną, ale także funkcjonalną. Mogą być użyte, jako solidne podpórki do książek stojących na półce, albo sterty dokumentów biurowych, które trzeba ujarzmić.

star

fot. Morgan & Möller

Łącząc dekory po kilka, możemy stworzyć charakterystyczny akcent aranżacyjny. Betonowy alfabet umożliwia indywidualne dopasowanie liter lub tworzenie całych napisów. Funkcjonalne przedmioty z plastycznego betonu architektonicznego nie tylko zaskoczą, ale także dodadzą prestiżu i na pewno zaciekawią wszystkich odwiedzających wnętrze.

litery

fot. Morgan & Möller

Donice Plant dostępne w różnych rozmiarach to idealny pomysł na oprawę kwiatów do salonu, balkonu czy biura. Kontrast chłodnego betonu z żywymi kolorami roślin sprawdzi się w pomieszczeniach wykończonych zarówno w klasycznym, jak i bardziej designerskim stylu. Donice Box natomiast, dzięki zainstalowanym kółkom można z łatwością przemieszczać i aranżować wedle uznania. Mogą być nie tylko konwencjonalnymi osłonkami na rośliny, jak również pojemnikami na gazety i inne drobiazgi.

lol

fot. Morgan & Möller

Betonowa poduszka? Brzmi absurdalnie, ale nie dla projektantów Morgan & Möller, którzy postanowili, przewrotnie, przełamać skojarzenia miękkiej tkaniny i wygodnego łóżka, zestawiając kształt poduszki z trwałą mieszanką betonu. Świecznik Pillow jest nie tylko ciekawy, ale także funkcjonalny. Wgłębienie, które imituje odgniecenie na poduszce, uniemożliwia przelanie się wosku na mebel czy parapet. Jego pozostałości, które osadziły się wokół świecy, łatwo można usunąć podważając nożem.

poduszka

fot. Morgan & Möller

Akcesoria z betonu to nie tylko rozwiązanie dla tych, którzy poszukują ciekawych gadżetów do domu. Świetnie sprawdzą się także w roli prezentu na święta. Nie tylko nietypowe i designerskie, ale także funkcjonalne, zaskoczą kreatywnym podejściem do świątecznych propozycji prezentowych. Wszystkie produkty marki Morgan & Möller, w tym akcesoria dekoracyjne, można kupić w nowo otwartym sklepie online marki sklep.morgan-moller.com.

Dossier produktów:
Talerz Kvadrat – WYMIARY: wysokość: 10 cm, szerokość: 39 cm, głębokość 39 cm, cena: ok. 175 zł
Świecznik betonowy CUBE S – WYMIARY: wysokość: 4,5 cm, szerokość: 5 cm, głębokość: 5 cm.
Na małe świeczki typu tea light. W opcji grawer.
Świecznik betonowy CUBE L – WYMIARY: wysokość: 4,5 cm, szerokość: 7,5 cm, głębokość: 7,5 cm. Na większe świeczki typu tea light. W opcji grawer.
Podpórka do książek M – WYMIARY: wysokość: 16 cm, szerokość: 20 cm, głębokość: 7 cm, cena: ok. 95 zł
Litery od A do Z (oraz &) – cena  ok. 85 zł
Dekoracja Star – WYMIARY: wysokość: 20 cm, szerokość: 20 cm, głębokość: 7 cm, cena: ok. 95 zł
Donica Plant – WYMIARY: Rozmiar L – 300x300x300 mm, cena: ok. 220 zł, Rozmiar M – 230x230x230 mm, cena: ok. 150 zł, Rozmiar S -160x160x160 mm, cena: ok. 80 zł
Donica Box – WYMIARY: Rozmiar L – wysokość: 40 cm, szerokość: 60 cm, głębokość: 30 cm, cena ok. 390 zł, Rozmiar S – wysokość: 40 cm, szerokość: 45 cm, głębokość: 30 cm, cena ok. 280 zł

Leave a Reply