W trosce o wrażliwą skórę twarzy

Niezwykle istotnym czynnikiem w pielęgnacji skóry twarzy jest jej oczyszczanie, wiele preparatów, szczególnie dla cery tłustej i skłonnej do trądziku nie uwzględnia potrzeb bardzo wrażliwej skóry.

Pollena Ostrzeszów proponuje dwa nowe produkty do oczyszczania twarzy bez podrażnień.
Pierwszy to hipoalergiczny żel do mycia twarzy BIAŁY JELEŃ PREMIUM z oczarem wirginijskim do cery tłustej i trądzikowej, o przyjemnym, delikatnych zapachu,  efektywnie oczyszcza skórę oraz ujścia gruczołów łojowych z naturalnych zanieczyszczeń oraz pozostałości makijażu.  Stosowanie żelu daje wyraźne uczucie odświeżenia oraz nawilżenia, bez nadmiernego wysuszania naskórka. Pozostawia skórę gładką i przyjemną w dotyku. Regularne stosowanie żelu (w okresie 3 tygodni), dzięki zawartości kompleksu ac.net , zapobiega rozwojowi patogennych drobnoustrojów, obkurcza ujścia gruczołów łojowych,  zmniejszając  łojotok oraz skłonność do tworzenia się zaskórniaków i powstawania wykwitów oraz zapobiega rogowaceniu naskórka. Łagodne działanie preparatu nie zaburza naturalnej bariery lipidowej skóry

zel do twarzy

(Żel do twarzy Biały Jeleń)

.
Do cery  normalnej i mieszanej przeznaczony jest hipoalergiczny żel do mycia twarzy BIAŁY JELEŃ PREMIUM z aloesem i ogórkiem. Produkt o przyjemnym i świeżym zapachu doskonale oczyszcza naskórek, daje wyraźne uczucie nawilżenia i odświeżenia. Zawarty w produkcie kompleks Ecodermine sprzyja wzrostowi flory fizjologicznej, która współzawodniczy z tworzeniem i utrzymywaniem się na skórze szkodliwych  drobnoustrojów, dzięki czemu długotrwałe stosowanie żelu nie stanowi zagrożenia dla naturalnej bariery lipidowej naskórka, powodując długotrwały efekt gładkości bez nadmiernego wysuszenia.
Produkty dostępne w promocji z gąbką do demakijażu z naturalnej celulozy w regularnej cenie ok. 7,90 zł.

Leave a Reply