
Świeża, obfitująca w soczyste kolory i przepełniona pozytywną energią – oto odsłona najnowszej kolekcji… pilotów do bram. Pomysł zupełnie nowy i niebanalny. Nareszcie kobiecość wkracza także na męskie pole zainteresowań.
Projektanci przedmiotów użytkowych już od dłuższego czasu udowadniają, że funkcjonalność nie musi kryć się jedynie w nudnej obudowie. Po modzie na stylowe telefony, Smartphony, odtwarzacze MP3 i laptopy, przebojem na salony wkracza zupełnie nowy trend – designerskie piloty do bram.

fot. Wiśniowski
Ich oryginalna stylizacja i intrygujący wygląd sprawiają, że jest to kolejny gadżet, który ze świata techniki wkracza do świata mody.
Nowa kolekcja pilotów do bram Wiśniowski to wyjątkowe osiągnięcie w dziedzinie design – gadżet na miarę najnowocześniejszych trendów kolorystycznych i wzorniczych.

Kolekcja dostępna jest aż w 11 kolorach: białym, czarnym, czerwonym, pomarańczowym, fioletowym, oliwkowym, szarym, niebieskim, różowym i turkusowym.

Mały, elegancki i zgrabny pilot bez problemu zmieści się w każdej torebce. Dla większej wygody i bezpieczeństwa użytkowników, pilot posiada niewidoczny, ukryty w obudowie, uchwyt na zawieszkę lub smycz.
Dane techniczne
- Częstotliwość nośna: 433,92MHz
- Moc nadawcza: 0,1mW
- Zasilanie bateryjne: typ 27A alkaliczna 12V
- Cena
– Pilot w standardowych kolorach: białym i czarnym – 75 zł netto
– Wymienny, kolorowy panel z kolekcji RAINBOW – 15 zł netto