Wiosenna aranżacja balkonu!

Wiosna już na dobre zagościła na naszych podwórkach. Jeśli wciąż nie masz pomysłu na wiosenną aranżację balkonu, podpowiadamy, jak za pomocą kilku prostych dodatków, stworzyć wyjątkową przestrzeń, w której będziesz mógł się zrelaksować i odpocząć…

Depositphotos 74671317 s 2019

Kwiaty

…pięknie ozdobą przestrzeń balkonu, nadając jej przytulnego charakteru. Wybierz rośliny cebulowe, które kwitną wiosną. Są proste w pielęgnacji, a ich wygląd i zapach zachwyca. Sprawdź, jak je pielęgnować: Pierwsze wiosenne kwiaty… Pielęgnacja kwiatów cebulowych.

Oświetlenie

…to ono stworzy wyjątkowy nastrój, który pomoże Ci się zrelaksować. Lampki typu cotton balls doskonale ozdobią barierki balkonu, a aromatyczne świeczki będą piękną dekoracją stołu. Nie zapomnij także o dużych lampionach, które postawione na podłodze będą doskonałym uzupełnieniem całej aranżacji.

Meble

…wygodne meble to tzw. must have balkonowej aranżacji. Niestety zajmują one sporo miejsca. Jeśli jednak nie dysponujesz zbyt dużą przestrzenią, wybierz meble rozkładane, które w każdej chwili będziesz mógł złożyć.

Leave a Reply