Termos. Zawsze ciepły obiad w kolorowym termosie

Kto z nas nie marzy o regularnym spożywaniu ciepłych posiłków w porze obiadowej? Szczególnie jesienią i zimą mamy wielką ochotę zjeść coś gorącego w połowie dnia, gdy najczęściej jesteśmy w pracy. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Odległość od najbliższej restauracji bywa zazwyczaj zbyt duża by pokonywać ją podczas regulaminowej przerwy, nie mówiąc już o czasie, jaki musielibyśmy poświecić na zjedzenie posiłku.

termos termosy

fot. Galicja dla Twojego domu

A w miejscu pracy? Niekiedy w biurach znajdują się ogólnodostępne kuchenki mikrofalowe, ale nie wszyscy chcemy z nich korzystać. Możemy zamówić oczywiście pizzę, lecz spożywanie jej każdego dnia na pewno nie będzie korzystne dla naszego zdrowia. Pozostają więc nieśmiertelne kanapki lub cieszące się niestety dużą popularnością drożdżówki oraz inne słodko-słone przekąski. Dietetycy biją na alarm i namawiają do zmiany diety. Ale i spora część z nas coraz częściej zdaje sobie sprawę z tego, iż niezdrowe menu źle wpływa na stan organizmu. Może zatem warto już dziś pomyśleć o gruntownej rewolucji w sposobie odżywiania?

termos dekoracyjne termosy

fot. Galicja dla Twojego domu

Jeśli nie możemy zjeść ciepłego posiłku w restauracji lub barze, zabierzmy do pracy gotowy obiad. Wystarczy zaopatrzyć się w praktyczny termos przystosowany do przechowywania gorących dań. Wygodny w użyciu termos z bogatej oferty termosów firmy Galicja ma wiele funkcjonalnych walorów. Wyposażony został w uszczelkę, dzięki której nie przecieka. Posiada izolację z pianki polistyrenowej oraz plastikowy wkład, w którym znajduje się pojemniczek z uchwytem. Dodatkowym udogodnieniem jest ukryta w pokrywie plastikowa łyżeczka. Termos o pojemności 1,4 litra wyposażony w składany uchwyt ułatwiający przenoszenie, doskonale sprawdza się o każdej porze roku. Utrzymuje on potrawy w wybranej przez użytkownika temperaturze – niskiej lub wysokiej. To świetna propozycja zarówno na lato jak i zimę. A jeśli chcielibyśmy na przykład podzielić się naszym obiadem z kolegą w pracy, lub jesteśmy przyzwyczajeni do spożywania obfitych posiłków możemy zaopatrzyć się w większy termos o pojemności: 3 litrów.

termos termosykolorowe termosy

fot. Galicja dla Twojego domu

Jaki posiłek bardziej smakuje niż przygotowany w domu aromatyczny obiad? Termos o dobrych parametrach użytkowych zapewni nam codziennie gorące danie, które dostarczy dużej dawki energii potrzebnej do pracy i uchroni nas przed wieczorną obfitą kolacją…

Galicja, Termos obiadowy 1,4 l
Cena brutto: 34,84 zł
Galicja, Termos obiadowy 3,0 l
Cena brutto: 47,96 zł

Leave a Reply