Innowacyjny hak – bez wiercenia, bez narzędzi

Sprytny i użyteczny hak Fast&Fix to innowacyjne i szybkie rozwiązanie dla wszystkich, domowych rewolucjonistów, którzy uwielbiają zmieniać wystrój mieszkania, dekorować i aranżować swoje ściany.

szybki montaz bez narzedziFast&Fix idealnie nadaje się do ścian miękkich takich, jak: ściany tynkowane gipsowe, sucha zabudowa i drewno. Można z nim bez problemu zawiesić obraz, zegar, lustro, ozdobne talerze, poroże, gobelin, maski weneckie i inne trofea z wakacji.

Rewolucyjna jest zarówno wytrzymałość haka, jak i sposób jego mocowania. Zbędny jest młotek i wiertarka. Wystarczy jeden kciuk! Fast&Fix to także estetyczny przełom, bo nie niszczy ściany.  Bez problemu można go zdemontować i przewiesić w inne miejsce, a ślad po demontażu jest niemal niewidoczny.

Mocowanie Fast&Fix firmy fischer przebojem wchodzi na rynek usług budowlanych dla klientów indywidualnych gwarantując funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy poszukują  szybkiego, efektywnego i niezawodnego mocowania podczas domowych rewolucji.

Grupa fischer to globalna grupa z ponad 50-letnim doświadczeniem wyspecjalizowana w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w takich dziedzinach, jak: systemy mocowań, automotive systems, fischertechnik i doradztwo procesowe. To również uznany ekspert oferujący swoje produkty i usługi B2B na rynku budowlanym, m.in. budownictwo drogowo-mostowe, rynek fasad, roboty wykończeniowe, instalacje sanitarne, konstrukcje żelbetowe i murowane, ślusarstwo budowlane, konstrukcje stalowe, urządzenia sanitarne oraz elektro-instalacje.

Leave a Reply