Myjka wysokociśnieniowa. Koniec z ręcznym myciem aut

Jeśli masz dość częstego jeżdżenia do myjni czy ręcznego szorowania auta z jesiennego kurzu i błota, myjki wysokociśnieniowe AQT Bosch to produkt właśnie dla Ciebie. Dzięki nim oszczędzisz czas i pieniądze. To jednorazowa inwestycja, która wielokrotnie będzie Twoim wsparciem w czyszczeniu auta, ale nie tylko! Myjki znajdą także wiele innych zastosowań w porządkach w ogrodzie i na tarasie.

Myjką wysokociśnieniową umyjesz nie tylko auto, ale również kostkę brukową czy elewację budynku. Przewaga myjki nad zwykłym szlauchem ogrodowym jest taka, że to urządzenie nie tylko opłucze Twoje auto wodą , ale umyje je pod wysokim ciśnieniem.

Myjka wysokocisnieniowa 0

fot. Bosch

Jaką myjkę wybrać?

Wybór modelu myjki zależy przede wszystkim od tego, jak często i do jakich prac planujesz ją używać. Na tej podstawie wybierzemy optymalną moc urządzenia. Wyższa moc przekłada się na wysokie ciśnienie wody, co znacznie ułatwia czyszczenie dużych i mocno zabrudzonych powierzchni. Myjki wysokociśnieniowe Bosch AQT oferują zakres od 1300 W do 2100 W, odzwierciedlając wartość natężenia przepływu wody: od 330 l/h do 450 l/h. 

Myjka wysokocisnieniowa 7

fot. Bosch

Jeżeli myślisz o myjce, która szybko opłucze Twoje auto, a przy tym znajdzie szereg innych zastosowań wokół domu, wybierz największą i najmocniejszą myjkę Bosch – AQT 45-14X. Ten model umyje nie tylko auto, ale także kostkę brukową, elewację domu, drzwi garażowe, meble ogrodowe, taras czy ogrodzenie. Wydajny silnik o mocy 2100 W oraz specjalnie skonstruowane dysze przyczyniają się do szybkich i imponujących wyników czyszczenia. Zintegrowany bęben na wąż i schowek na osprzęt zwiększają komfort obsługi, a duże kółka, przystosowane do jazdy w terenie i drążek teleskopowy ułatwiają manewrowanie myjką. Sugerowana cena sprzedaży brutto tego modelu:  1499 zł.

Myjka wysokocisnieniowa 1

fot. Bosch

Jeśli wolisz mniejsze modele i zależy Ci przede wszystkim na myciu auta, polecamy Bosch AQT 35-12. z zestawem do mycia samochodów. Sugerowana cena sprzedaży brutto tego modelu to 729 zł.

W skład zestawu wchodzą: dysza wysokociśnieniowa do pracy z środkiem myjącym (pianownica), dysza 90°, szczotka do mycia, wąż przedłużający 6 m, ściereczka z mikrofazy do myjek wysokociśnieniowych. Moc 1500 W, pięciometrowy wąż wysokociśnieniowy i przewód sieciowy o tej samej długości zagwarantują komfort pracy w każdych warunkach, a myjka nie będzie dla Ciebie ciężarem, waży bowiem zaledwie 5,53 kg.

Myjka wysokocisnieniowa 4

fot. Bosch

Jeśli rzadko myjesz auto, a poziom zabrudzeń, z którym masz do czynienia to tylko miejski kurz, rozważ najmniejszą i najlżejszą myjkę Bosch AQT 33 -11 z zestawem do mycia samochodów. To najbardziej kompaktowy model. Waży zaledwie 3,8 kg, a jej moc to 1300 W. Z podstawowym czyszczeniem doskonale sobie poradzi, a jej sugerowana cena sprzedaży brutto  to 409 zł.

Myjka wysokocisnieniowa 5

fot. Bosch

Leave a Reply