Zostań projektantem i stwórz idealne wnętrze swojego domu

Zastanawiasz się jak urządzić mieszkanie? Nie wiesz, czy wybrane meble zmieszczą się w Twoich czterech kątach? Czy wybrane kolory ścian i podłóg pasują do siebie? Stwórz projekt wnętrza i rusz na wirtualny spacer 3D po swoim domu!

Zgodnie z zapowiedziami, w czerwcu ruszyła już pełna, uaktualniona o nowe funkcje wersja programu ImoPlan. Na stronie www.imoplan.pl znajduje się przyjazny, ale profesjonalny program do aranżacji wnętrz online, dzięki któremu w prosty i szybki sposób każdy użytkownik Internetu może stworzyć własny projekt wnętrza.

Nie musisz zatrudniać architektów czy kupować drogich i trudnych w obsłudze programów. Platforma ImoPlan posiada bardzo przyjazną szatę graficzną, po której poruszanie się jest intuicyjne i nie sprawia problemu nawet mało zaawansowanemu użytkownikowi Internetu. Co istotne, projektowanie wnętrz działa online – nie musisz ściągać programu na dysk czy instalować nowych pluginów. Wystarczy dostęp do sieci i dowolna przeglądarka internetowa.

imoplan2

Przykładowy projekt w 3d

Edytor pozwala kreować kształt i rozmiar pomieszczenia – w łatwy sposób stworzysz dokładne odwzorowanie swojego mieszkania czy wnętrza domu. Możesz wybrać bądź samodzielnie narysować kształt pomieszczenia, wpisać jego rozmiar i nanieść w odpowiednich miejscach okna i drzwi, by uzyskać plan swojego lokalu.

W równie prosty sposób dobierasz kolory ścian, materiały wykończeniowe na podłodze, a następnie rozmieszczasz sprzęty: meble, wyposażenie dodatkowe, a nawet dekoracje. Skorzystaj z blisko 10 000 gotowych przedmiotów bądź zaimportuj swoje zdjęcia i wykorzystaj je do aranżacji.

Jak zaprojektować wnętrze krok po kroku można obejrzeć na filmie instruktażowym, dostępnym na serwisie youtube:

Film dostępny jest również w niemieckiej wersji językowej: https://www.youtube.com/watch?v=v9CgQOe0Xpk

To nie wszystko! Po stworzeniu projektu wnętrza możesz wyświetlić go w trójwymiarowej technologii i wybrać się na wirtualny spacer po pomieszczeniu. Sprawdź, czy meble nie utrudniają komunikacji, czy łatwo można manewrować skrzydłami drzwi czy okien, czy… w telewizorze nie będzie odbijały się promienie słoneczne. Trójwymiarowa przestrzeń to doskonały sposób na zobaczenie zalet i wad zaprojektowanej aranżacji, da Ci ona kompletne wyobrażenie o tym, jak będą wyglądały wnętrza domu czy mieszkania. Unikniesz ryzyka zakupu sofy, która nie zmieści się przy ścianie czy paneli, niepasujących do stylu wnętrza.

Zmiana aranżacji wnętrz to często długotrwały i kosztowny proces. Nie pozwól sobie na błędy. Program do projektowania wnętrz ImoPlan to bezpieczne rozwiązanie dla Twojego domu i świetna zabawa dla całej rodziny!

innowacyjna gospodarka3

Informacja prasowa Imoplan

Leave a Reply