Prezent dla dużych i małych majsterkowiczów

Wkrętarka Bosch IXO to dobry pomysł na prezent dla wszystkich, którzy lubią majsterkowanie i drobne prace domowe. To także idealny podarunek na nowe mieszkanie. Przyda się nawet tym, którzy w domu używają głównie śrubokrętu i klucza imbusowego – obie te funkcje i wiele dodatkowych posiada niezwykle poręczna i lekka wkrętarka Bosch. W tym roku można ją kupić w świątecznym pakiecie z IXOLINO – zabawkową wersją IXO dla najmłodszych. To idealny prezent dla majsterkowiczów i ich pociech.

Dzięki wymiennym końcówkom, Bosch IXO może być zarówno wkretarką, śrubokrętem, jak i kluczem imbusowym. Lekka konstrukcja i ergonomiczny kształt oraz intuicyjna obsługa sprawiają, że narzędzie to będzie nieocenioną pomocą w każdym domu. Z okazji Bożego Narodzenia Bosch przygotował specjalne świąteczne rodzinne zestawy: wkrętarkę IXO wraz z ładowarką i zestawem bitów oraz zabawką IXOLINO – 2 prezenty w promocyjnej cenie 219 zł.

To doskonały sposób na połączenie zabawy i nauki poprzez naśladowanie rodziców. Dzięki temu zestawowi spędzisz miłe chwile z dzieckiem, oswoisz go z pracami domowymi oraz rozbudzisz w nim pasję do majsterkowania. Gwarantujemy, że wspólna zabawa dużych i małych IXO i IXOLINO przyniesie mnóstwo radości! Życzymy udanego majsterkowania!

wkretarka z zabawka dla dzieci 1

fot. Bosch

wkretarka z zabawka dla dzieci 2

fot. Bosch

Leave a Reply