Wiosenna aranżacja sypialni

Jeżeli po długiej zimie czujesz potrzebę wprowadzenia zmian w swoim otoczeniu, zacznij od mieszkania! Dzięki temu z zupełnie nową dawką energii spojrzysz na wszystkie zmiany zachodzące za oknem. Wpuść do mieszkania odrobinę koloru i baw się kontrastami, a z pewnością pozbędziesz się zimowej monotonii w wystroju swojego M.

Wraz z nadejściem wiosny nabierasz chęci do zmian? Nic w tym dziwnego. Budząca się do życia natura skłania do tego, by pożądane do niedawna grube materiały zastąpić lekkimi i zwiewnymi tkaninami, które wpuszczą do mieszkania więcej światła.

aranzacja sypialni

Kolekcja Charlotte od Dekoria.pl

Zacznij od zmiany kolorystyki. Jest to stosunkowo szybki i prosty sposób na zupełną metamorfozę przestrzeni. Pozbądź się szarości, ciemnych kolorów i ciężkich materiałów. W ich miejscu rozmieść kwieciste, wzorzyste tkaniny w soczystych zieleniach, słonecznych żółciach czy energetycznych czerwieniach. Znajdziesz je m.in. w kolekcji Charlotte od Dekoria.pl, pełnej oryginalnych, kwiecistych tkanin, inspirowanych pastelowymi i akwarelowymi obrazami mistrzów. Duże kwiaty połączone z dopasowanymi do nich pasami stworzą wysmakowaną i interesującą całość. Co ważne, artykuły wykonane są w 100% z bawełny – to dodatkowo podkreśla ich bliskość z naturą. A więc do dzieła! Wypełnij wnętrze barwnymi tkaninami (poduszkami, narzutami), odsłoń okna, natomiast żaluzję zastąp lekkimi roletami w modnych kolorach.

wystroj sypialni

Kolekcja Charlotte od Dekoria.pl

Leave a Reply