Bambus w łazience? Ciepło i nowocześnie

DUNIN prezentuje mozaikę poszerzającą linię produktów z serii ETN!K – mozaikę wykonaną z bambusa. Dzięki swoim właściwościom wyroby z bambusa szczególnie polecane są do stosowania na podłogi i ściany. Mozaika bambusowa kryje w sobie naturalne piękno oraz niezwykłą elegancję. Jest polecana miłośnikom oryginalnych rozwiązań.

Bambus to elastyczna, wytrzymała i najszybciej rosnąca trawa na świecie. Jest twardszy od dębu i stabilniejszy od klonu, gdyż jego podstawowym składnikiem jest kwas krzemowy. Dzięki tym właściwościom zyskał popularność i uznanie wśród profesjonalistów. Od tysięcy lat używany jest m.in. do wyrobu mebli, produkcji akcesoriów kuchennych, a także w budownictwie.

Bambus w szczególności przypadnie do gustu osobom, które lubią otaczać się naturalnymi elementami oraz cenią sobie spokój i harmonię. Mozaika wykonana z tego surowca nadaje wnętrzu prosty, ascetyczny charakter oraz tworzy bezpretensjonalny i wyrafinowany nastrój. Polecana jest na posadzki i ściany – w łazience, kuchni lub salonie. Doskonale komponuje się z beżem, błękitem, morską zielenią oraz monochromatycznymi szarościami.

Mozaika bambusowa DUNIN z serii ETN!K jest lakierowana, odporna na promienie UV, ścieranie oraz różnego rodzaju zarysowania i wgniecenia. Odpowiednio pielęgnowana będzie zdobić wnętrza przez długie lata.

mozaika w lazience

Mozaika bambusowa DUNIN z serii ETN!K

bambus w lazience

Mozaika bambusowa DUNIN z serii ETN!K

mozaika

Mozaika bambusowa DUNIN z serii ETN!K

sciany w lazience

Mozaika bambusowa DUNIN z serii ETN!K

DUNIN oferuje ETN!K Bamboo w trzech rodzajach:

    * DUNIN Bamboo Mix 15: wymiar kostki 15x15mm, wymiar plastra 305×305
    * DUNIN Bamboo 48: wymiar kostki 48x48mm, wymiar plastra 305×305
    * DUNIN Bamboo 15: wymiar kostki 15x15mm, wymiar plastra 305×305

Leave a Reply