Meble do łazienki nie muszą być białe

Meble do łazienki nie muszą już być standardowo białe. Coraz częściej ich projektanci sięgają po intensywne, żywe, kolory.

W ten trend wpisuje się także seria mebli łazienkowych OLEX marki Defra. Szafki łazienkowe z tej serii mogą mieć kolor biały, grafitowy lub czarny. Szafki łazienkowe dostępne są także w wersjach w całości pokrytych dekorami drewnopodobnymi Black Essen, Castello, Dąb Sonoma i Venge Arusha. Głęboka struktura frontów daje wtedy niepowtarzalne wrażenie autentyczności. Mocny akcent to metalowe uchwyty szuflad i szafek-słupków.

meble lazienkowe 1

Meble łazienkowe OLEX marki Defra

Szafki łazienkowe z serii OLEX mają fronty wykonane w 100% z MDF, a korpusy płyty meblowej. Komfort użytkowania na co dzień zapewnia zastosowanie systemu szuflad Defra Platinium. Są to szuflady z systemem cichego domykania Soft Close oraz prowadnicami z pełnym wysuwem, wyposażone w metalowe ścianki boczne i obudowy syfonów w kolorze grafitowym.

meble lazienkowe 2

Meble łazienkowe OLEX marki Defra

Wszystkie meble łazienkowe z serii OLEX są meblami wiszącymi. Daje to nowoczesny, lekki wizualnie efekt; ułatwia także utrzymanie porządku w łazience. W serii OLEX znajdują się szafka pod umywalkę w dwóch szerokościach 60 i 80 cm, umywalka, słupek wysoki, słupek niski, szafka wisząca, szafka lustrzana oraz lustro.

meble lazienkowe 3

Meble łazienkowe OLEX marki Defra

One Response

  1. teodoro emeryto 15 kwietnia 2013

Leave a Reply