Sielsko-anielskie klimaty w łazience

Spokój, harmonia, barwy ziemi, ornamenty ze świata natury – to nowa propozycja marki Ceramstic. Dekory Colibri wprowadzą sielski klimat do każdego wnętrza, niekoniecznie tego położonego z dala od miasta. Zaprojektowana z wielką starannością i dbałością o detal, kolekcja to prawdziwa gratka dla koneserów i miłośników stylu przywodzącego na myśl domy na angielskiej prowincji.

Maleńkie kolibry pijące nektar z kwiatów zatrzymane w locie – niczym ceramiczny kadr natury – to prawdziwa gratka dla miłośników wyszukanego stylu wiktoriańskiego. Dekory Colibri zadbają o sielski klimat każdego wnętrza, niekoniecznie z dala od miasta.

Jeśli marzysz o przytulnym letnim domu na wsi, cenisz angielską architekturę wnętrz, z pewnością zauroczysz się nową odsłoną kolekcji Canvas. Kojące zmysły łagodne barwy i zaczerpnięte ze świata natury ornamenty pozwolą stworzyć w każdej łazience przestrzeń, do jakiej chętnie uciekamy zmęczeni zgiełkiem miasta. Odpowiednia aranżacja łazienkowej przestrzeni, z wykorzystaniem dekorów z serii Colibrii, daje możliwość wykreowania oazy spokoju we własnej łazience.

aranzacja lazienki1

Kolekcja Canvas z dekorami Colibri marki Ceramstic

wystroj lazienki

Kolekcja Canvas z dekorami Colibri marki Ceramstic

plytki do lazienki1

Dekor Colibri marki Ceramstic

plytki do lazienki2

Dekor Colibri marki Ceramstic

plytki do lazienki3

Dekor Colibri marki Ceramstic

Leave a Reply