Bezprzewodowy blender, to jest to!

Era ograniczeń w kuchni z powodu przewodów zasilających i gniazdek elektrycznych bezpowrotnie minęła! Nowoczesny, bezprzewodowy blender to prawdziwa innowacja. Został zaprojektowany, by miksować jeszcze skuteczniej i dokładniej niż przewodowe blendery. To wszechstronny przyjaciel w kuchni, który szybko i łatwo przyrządzi dania, aby zapewnić swoim użytkownikom więcej czasu dla siebie i swoich bliskich.   

Przygotowywanie smacznych i pożywnych posiłków zawsze powinno sprawiać przyjemność i relaksować. Kulinarni amatorzy oddaliby wiele, by przyrządzanie posiłków inspirowało do tworzenia wykwintnych przepisów. Teraz dzięki innowacyjnemu, bezprzewodowemu blenderowi Braun Multiquick 7 szybko można przyrządzić smaczne przystawki, pożywne dania oraz orzeźwiające koktajle dla bliskich i znajomych.

Bezprzewodowy blender Braun Multiquick 7 został wyposażony w podstawę ładującą z uchwytem na urządzenie, która dzięki nowoczesnemu designowi wniesie do każdego kuchennego wnętrza odrobinę luksusu. Blender został pozbawiony przewodu zasilającego, dzięki czemu podczas gotowania zapewnia niczym nieskrępowaną swobodę ruchów. Potrawy przeznaczone do zmiksowania nie wymagają już przelewania do pojemników, w celu przeniesienia ich bliżej miejsca, do którego podłączony jest blender. Teraz można zmiksować zupę na jednolity krem bezpośrednio na kuchence. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w niezwykle przydatną funkcję, która zapobiega chlapaniu i rozpryskiwaniu się płynnych produktów podczas miksowania. Korzystając z bezprzewodowego blendera Braun Multiquick 7 zyskujemy nie tylko smaczne posiłki, ale również pełną swobodę podczas ich wykonywania.

Bezprzewodowy blender Braun Multiquick 7

Bezprzewodowy blender Braun Multiquick 7

Braun Multiquick 7, to innowacyjny sprzęt kuchenny, który dzięki wszechstronnemu zastosowaniu, szybko stanie się wiernym przyjacielem każdego kulinarnego miłośnika. Blender posiada kilka przystawek, dzięki którym nawet kulinarny laik szybko przygotuje wykwintne i smaczne dania. Metalowy trzon blendera ze stali nierdzewnej został specjalnie zaprojektowany na kształt dzwonka, aby zapewnić jeszcze lepsze i dokładniejsze rezultaty podczas miksowania. Przygotowywane zupy, sosy i dipy będą miały jedwabiście gładka i delikatną konsystencję. Ulepszone i jeszcze bardziej ostre noże przystawki siekającej w mgnieniu oka drobno poszatkują warzywa, mięso oraz zioła.

Nawet w środku zimy zdarza się, że mamy ochotę na typowo letnie dobrze schłodzone napoje, czy desery. Nic prostszego! Blender Braun Multiquick 7 posiada specjalną przystawkę do kruszenia kostek lodu. Dzięki niej bez problemu można przygotować orzeźwiający mleczny shake, świeżo przygotowane lody owocowe lub dobrze zmrożone koktajle. Dodatkowo blender został wyposażony w wygodny dzbanek o pojemności 1L, który umożliwi sporządzenie rozmaitych przysmaków dla całej rodziny.

Bateria wielokrotnego ładowania o niezwykle długiej żywotności, pozwala na ciągłe miksowanie nawet przez 10 minut. To absolutna innowacja wśród blenderów – bez konieczności podłączania do prądu, w zaledwie parę minut można przygotować kilka dań. Dzięki przyciskowi umożliwiającemu zablokowanie funkcji miksowania, znajdującym się przy włączniku, blender jest bardzo praktyczny i wygodny. Można korzystać z niego trzymając urządzenie w jednej ręce, co zdecydowanie usprawnia pracę. Specjaliści od użytkowego designu zadbali o to, by blender mógł być czyszczony bezpośrednio pod bieżącą wodą lub w zmywarce, dzięki czemu czas poświęcony na mycie urządzenia został skrócony do minimum.

Wraz z innowacyjnym, bezprzewodowym blenderem Braun Multiquick 7 nadeszła era swobodnego przygotowywania posiłków. Teraz możemy miksować składniki do sałatek, zupy oraz przygotowywać zimne koktajle nie tylko w domu, ale również na zewnątrz w ogrodzie czy na pikniku. Przewód zasilający nie jest już powodem do ograniczeń i konieczności gotowania wyłącznie w zaciszu własnej kuchni.

Sugerowana cena detaliczna: 549 PL

Leave a Reply