Ceramika i meble – aranżacja łazienki bez ograniczeń

iCon jest kompleksowym rozwiązaniem w zakresie wyposażenia wnętrz, na które składa się seria eleganckich umywalek i praktycznych mebli. Wszystkie produkty zaprojektowano tak, aby pasowały do każdego typu i wielkości wnętrza oraz były dostosowane do potrzeb użytkownika.

Do wyboru jest aż dziesięć modeli umywalek o różnych szerokościach – od 50 do 120 cm. Te największe „120” będą wspaniałym wyposażeniem łazienki dla dwojga. Ciekawym rozwiązaniem są umywalki asymetryczne („50” i „90”) z praktyczną powierzchnią odkładczą i mydelniczką – po prawej lub lewej stronie.

meble 1

Ceramika iCon firmy Sanitec KOŁO

Wszystkie umywalki najlepiej wyglądają razem ze specjalnie dopasowanymi do nich meblami. Ale równie elegancko prezentują się z ozdobnym syfonem lub zamontowane na dowolnym blacie. W kolekcji mebli są szafki podumywalkowe z jedną lub dwiema szufladami, szafki boczne niskie i wysokie, a także półki i lustra. Modułowy charakter mebli pozwala na swobodną aranżację łazienki – poszczególne elementy kolekcji można dowolnie łączyć ze sobą tak, by jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń.

meble 21

Ceramika iCon firmy Sanitec KOŁO

meble 6

Ceramika iCon firmy Sanitec KOŁO

 

W małych wnętrzach – iCon xs

Z myślą o małych toaletach i łazienkach gościnnych powstała seria produktów iCon xs. Niewielkie wymiary ceramiki ułatwiają zagospodarowanie równie niewielkiego pomieszczenia. W kolekcji są umywalki o szerokości 38 cm i 53 cm oraz praktyczna umywalka narożna – wszystkie z nich mają wygodną powierzchnię odkładczą na kosmetyki i akcesoria. Więcej miejsca do przechowywania można uzyskać, stosując np. szafkę podumywalkową iCon xs. W szafkach bocznych zamontowano elegancki pojemnik z czarnej plexi, a wysokie lustro wyposażone jest w niewielkie półki, dzięki którym najpotrzebniejsze drobiazgi będą zawsze pod ręką.

meble 31

Ceramika iCon firmy Sanitec KOŁO

meble 7

Ceramika iCon firmy Sanitec KOŁO

Rimfree – idealnie czysta toaleta

Doskonałym uzupełnieniem wyposażenia z serii iCon i iCon xs są wiszące miski ustępowe i bidet z linii 4U. Ich nowoczesna owalna forma doskonale komponuje się z prostokątami umywalek i prostopadłościanami szafek. Miski 4U dostępne są w wersji Rimfree – bez wewnętrznego kołnierza. To innowacyjne rozwiązanie gwarantuje najwyższą higienę i czystość w domowej łazience. Brak kołnierza ogranicza osiadanie brudu oraz umożliwia dokładne i efektywne opłukanie całej miski przez specjalny system spłukujący, a co za tym idzie – skuteczną eliminację bakterii. Miski 4U można kompletować z wolnoopadającymi deskami z tej samej serii lub deskami z linii iCon.

meble 41

Ceramika iCon firmy Sanitec KOŁO

meble 8

Ceramika iCon firmy Sanitec KOŁO

KeraTect – gwarancją czystości

Ceramika iCon oraz miski i bidety 4U dostępne są z innowacyjnym szkliwem KeraTect. Dzięki temu powierzchnia jest idealnie gładka i wyjątkowo wytrzymała. Nawet zastosowanie agresywnych środków czystości oraz mycie urządzeniami wysokociśnieniowymi nie pozostawia śladów na powierzchni ceramiki. KeraTect zapewnia maksymalną czystość i higienę w łazience, czego potwierdzeniem jest 30-letnia gwarancja producenta.

meble 5

Ceramika iCon firmy Sanitec KOŁO

Leave a Reply