Co jeszcze zrobi za ciebie pralka?

Ubrania i bielizna posegregowane, kolor z kolorem, oddzielnie czerń, a jeszcze obok biel, czyli czas na cotygodniowe wielkie pranie. Rzeczy lądują w bębnie i czeka Cię wybór odpowiedniego detergentu, wtedy pojawia się pytanie – pół nakrętki płynu do prania, a może cała, jedna miarka proszku, czy dwie? Zamiast szukać instrukcji na opakowaniach i oceniać wagę wsadu, zdaj się na profesjonalne urządzenie, które zrobi wszystko za Ciebie. No może prawie wszystko.

W czasach, w których wolne chwile to luksus, szukamy rozwiązań, które ułatwią nam życie i pozwolą wziąć głęboki oddech. Dziś, w dobie wszechobecnego internetu i urządzeń mobilnych nie musimy przebywać w domu, by uruchomić pralkę. Wystarczy załadować bęben i wyjść do pracy, czy na spotkanie z przyjaciółmi.

Pralka Whirlpool FSCR 12432 3 999 zl 1

Pralka Whirlpool FSCR 12432, cena: 3 999 zł

Inteligentna pralka

Taką możliwość serwuje nam marka Whirlpool w postaci technologii Connectivity. Wyposażona w nią pralka Supreme Care, model FSCR12432, z możliwością zdalnego sterowania za pomocą aplikacji 6. Zmysł Live cechuje się wyjątkowymi rozwiązaniami (film instruktażowy reportera Sony Xperia http://bit.ly/2mbuFdV). Dzięki niej zaoszczędzimy swój wolny czas i będziemy mogli oddać się kontemplowaniu tak popularnej ostatnio duńskiej filozofii Hygge, czyli po prostu sztuce szczęścia.

Mierzenie detergentów

Teraz nie trzeba już martwić się o to, że za duża porcja proszku do prania zostawi na ubraniach nieestetyczne białe plamy. Wszystko dzięki systemowi zarządzania detergentem, który sam decyduje o dokładnej ilości płynu czy proszku, który powinniśmy użyć przy danym cyklu. Pralka Supreme Care przy swoich wyliczeniach bierze pod uwagę takie czynniki jak: wielkość załadunku, poziom zabrudzenia tkanin, twardość wody oraz rodzaj użytego detergentu – w postaci płynnej lub stałej. Dzięki tej funkcji oszczędzamy nie tylko swój czas, nie musząc już szukać odpowiednich wyliczeń na opakowaniach produktów, ale i oszczędzamy do 12 litrów/kilogramów rocznie. 

Dobra kondycja włókien

Włożone do bębna ubrania otrzymały już perfekcyjnie odmierzoną ilość detergentu, ale czy każda tkanina będzie odpowiednio chroniona i czy środki czyszczące jej nie zniszczą? Otóż tak, dzięki dedykowanemu programowi prania i technologii Soft Move włókna Twojej odzieży będą zawsze w doskonałym stanie i nie wyjmiesz z pralki za małej bluzki, czy sukienki. Dodatkowo, dzięki opcji Wave Motion nawet najdelikatniejsze materiały będą świetnie chronione dzięki odpowiednio dostosowanym ruchom bębna pozwalającym na równomierne rozłożenie ubrań w pralce. Teraz każda plama zostanie skutecznie usunięta.

Cisza absolutna

Pralka Supreme Care FSCR12432 marki Whirlpool to dodatkowo bardzo ciche urządzenie. Wszystko za sprawą technologii Zen, w której tradycyjny bęben z napędem paskowym został zastąpiony Direct Drive. To silnik, napędzający bęben, który znajduje się bezpośrednio w jego wnętrzu. Wynikiem tego są obniżone wibracje i redukcja prędkości, a co za tym idzie ciche wirowanie z prędkością 1400 obrotów na minutę. Dzięki Direct Drive włączając pralkę w nocy, nie musimy się martwić o to, że wybudzi nas ona ze snu.

Leave a Reply