Dekoracje: salon w kolorze niebieskim

Kolor niebieski jest jednym z najpiękniejszych odcieni natury. Kojarzony z niebem i morzem, wprowadza do wnętrza spokój i harmonię. Odpowiednio dobrany pozwala wykreować urocze aranżacje, które zachwycą nas nie tylko w okresie letnim. Gustowne tkaniny w kolorze niebieskim znajdziemy w kolekcji Cardiff od Dekoria.pl.

niebieski salon, aranzacje - 1

Kolekcja Cardiff od Dekoria.pl

Niebieski to kolor uniwersalny. Dobrze współgra z innymi barwami i wpisuje się w wystrój wnętrz o różnej stylistyce. Śmiało możemy go wykorzystać we wnętrzach urządzonych w stylu nowoczesnym, klasycznym czy śródziemnomorskim.

Marka Dekoria.pl proponuje nowość – tkaniny z linii Cardiff. Niezwykle gustowna kolekcja utrzymana jest w stylu angielskim. Uniwersalne zastosowanie tkanin pozwala nam kompleksowo zaaranżować wnętrza. Produkty z kolekcji Cardiff oznaczają się wysoką jakością. Są naturalne w dotyku, a ich ponadczasowy design sprawia, że są cenione zwłaszcza przez zwolenników klasycznych stylizacji.

niebieski salon, aranzacje - 2

Kolekcja Cardiff od Dekoria.pl

Zaproponowana przez naszych stylistów aranżacja salonu, prezentuje szerokie zastosowanie koloru niebieskiego we wnętrzach. Często spotykamy się z opinią, że barwa ta odpowiada za zbyt chłodny charakter pomieszczenia. Nic bardziej błędnego. Wiele zależy od zastosowanego odcieniu błękitu oraz umiejętnego połączenia go z innymi kolorami. Niebieski doskonale komponuje się z bielą, szarością, fioletem czy różem – komentuje Agnieszka Rybka, ekspert Dekoria.pl.

niebieski salon, aranzacje - 3

Kolekcja Cardiff od Dekoria.pl

Dodatki w kolorze niebieskim sprawią, że wnętrze stanie się przestronne. Tak przygotowana aranżacja pozwoli nam się odprężyć i wyciszyć, co jest szczególnie ważne w pomieszczeniu takim jak salon, gdzie regenerujemy siły po całym dniu.

Leave a Reply