Elegancki regał z nagrodą od „Wallpaper”

W ofercie Atelier Mesmetric właśnie pojawiła się nowość od renomowanej, włoskiej marki Baxter. To Libelle – porządkujący przestrzeń regał nagrodzony ostatnio w  „The Wallpaper* Design Award”.

Libelle to klasyczny regał zaprojektowany przez włoskiego twórcę Pietro Russo dla marki Baxter. Ten geometryczny mebel, wprowadzony właśnie do oferty Atelier Mesmetric, już został okrzyknięty nową ikoną designu. Łączy w sobie piękno prostej formy i elegancję z funkcjonalnością. Jego modułowa konstrukcja, a także możliwość regulowania wysokości poszczególnych elementów, pozwala na ciekawe wyeksponowanie książek czy domowych akcesoriów. Pięknie prezentuje się na nim ceramika. Jego główną funkcją ma być jednak podział przestrzeni i wydzielanie osobnych stref we wnętrzu. Przy pomocy Libelle można to zrobić z lekkością i wdziękiem.

Doroczna nagroda „The Wallpaper Award”, którą uhonorowany został projekt Pietro Russo, wręczana jest od 1996 roku twórcom wyznaczającym nowe trendy w dziedzinach architektury, designu, mody, lifestyle’u czy turystyki. Obiekty odznaczone tym wyróżnieniem zyskują miano ponadczasowych ikon stylu.

regal na ksiazki 1

Ragał Libelle z oferty Atelier Mesmetric

regal na ksiazki 2

Ragał Libelle z oferty Atelier Mesmetric

regal na ksiazki 3

Ragał Libelle z oferty Atelier Mesmetric

regal na ksiazki 5

Ragał Libelle z oferty Atelier Mesmetric

Leave a Reply