Szafki RTV w zróżnicowanej stylistyce

Szafka pod sprzęt RTV, obok sofy i foteli, to nieodzowny element wyposażenia pokoju dziennego. Modele o zróżnicowanej stylistyce znajdziemy w kolekcjach Pagedu, w tym najnowszej Aspero.

szafki rtv 1

Kolekcja Modern od Paged

szafki rtv 2

Kolekcja Aspero od Paged

W erze płaskich ekranów przeważnie montowanych na ścianie sposób aranżacji kącika telewizyjnego uległ pewnej modyfikacji. Dziś szafki RTV to zazwyczaj niskie modele wyposażone w praktyczne przepusty na kable. Meble te obowiązkowo muszą posiadać szuflady na płyty oraz półki zapewniające łatwy dostęp do odtwarzaczy DVD i CD lub dekoderów. Uwolniony w ten sposób od telewizora blat stał się dodatkowym miejscem na dekoracje i rodzinne pamiątki.

szafki rtv 4

Kolekcja Montana od Paged

szafki rtv 5

Kolekcja Natur od Paged

W kolekcjach Pagedu przeznaczonych do wyposażenia pokoju dziennego znajdziemy po dwa lub nawet trzy warianty praktycznych mebli na sprzęt RTV – tak jest w Catani, Varadero i Montanie.  Aranżację części telewizyjnej salonu dopełnić można dodatkowymi wiszącymi półkami lub regałami zwiększającymi przestrzeń. Aspero, Varadero, Teo, Ontario, Silento czy New York można powiększyć o dodatkowe elementy do przechowywania.

szafki rtv 6

Kolekcja New York od Paged

szafki rtv 7

Kolekcja Ontario od Paged

Zróżnicowana stylistyka kolekcji Paged pozwala dopasować wyposażenie do wnętrz od klasycznych, do nowoczesnych i minimalistycznych. O ich charakterze decydują drewniane wykończenia w naturalnej kolorystyce lub atrakcyjnych wybarwieniach, szklane póki czy witrynki z ambientowym oświetleniem.

szafki rtv 8

Kolekcja Teo od Paged

szafki rtv 9

Kolekcja Varadero od Paged

Leave a Reply