Jedna kolekcja mebli do całego mieszkania

Ład i harmonia to wartości, które cenili już starożytni filozofowie. Określa się je jako stan zapewniający najlepsze warunki do działania. Przy projektowaniu wnętrza warto wziąć pod uwagę aranżację, która zapewni nam poczucie uporządkowania. Jedna kolekcja mebli w całym domu stworzy spójny i dobrze zorganizowany wystrój.

Sypialnia stanowi swoistą ucieczkę od świata i miejsce wyciszenia. Salon to centrum życia, w którym gościmy najbliższych. Te dwa pomieszczenia nie zawsze muszą ze sobą kontrastować. Kolekcja Cuba dostępna w ofercie marki HM HELVETIA MEBLE pozwoliła zharmonizować dwie z pozoru różne przestrzenie. Minimalizm, subtelność, a przy tym elegancja i oszczędność to kwintesencja nowoczesnego stylu wyrażona w tym zestawie.

sypialnia cuba

Kolekcja Cuba dostępna w ofercie marki HM HELVETIA MEBLE

Salon to miejsce spotkań, ale również mała ekspozycja – miejsce idealne do przechowywania pamiątek, wszystkich drobiazgów, którymi chcemy się pochwalić i z których jesteśmy dumni. Dyskretne i oszczędne oświetlenie LED oraz liczne, ciekawie wkomponowane przeszklenia pomogą wyeksponować rodzinne skarby, a subtelna linia uchwytów i oszczędne wykończenia nie rozproszą uwagi patrzących.

salon cuba

Kolekcja Cuba dostępna w ofercie marki HM HELVETIA MEBLE

Niepotrzebnego rozproszenia unikniemy także w sypialni, gdyż kolekcja Cuba została zaprojektowana tak, by drewniana kompozycja w kolorze Cantenbury oak nie przytłaczała pomieszczenia, a stanowiła ozdobę. Takie połączenie sprawia, że sypialnia stanie się miejscem odpoczynku i zapewni regenerujący sen.

salon cuba 2

Kolekcja Cuba dostępna w ofercie marki HM HELVETIA MEBLE

– Projektując tę kolekcję, chcieliśmy pokazać, że nowoczesne trendy we wzornictwie to zarówno wysoki poziom estetyki jak i wygoda użytkowników. Wychodzimy naprzeciw tym, którzy cenią sobie minimalizm i harmonię, ale nie zapominamy o elegancji, designie i funkcjonalności otaczających przedmiotów – o stonowanym i harmonijnym stylu kolekcji Cuba mówi Marcin Grzesiuk, ekspert marki HM HELVETIA MEBLE

salon cuba 3

Kolekcja Cuba dostępna w ofercie marki HM HELVETIA MEBLE

Ta jasna aranżacja zimą rozświetli i ociepli pomieszczenie, latem nada mu świeżości i lekkości. W ten sposób możemy się cieszyć równowagą we wnętrzu przez cały rok.

Leave a Reply