Klon jest modny – podłogi laminowane

Najnowsze trendy wnętrzarskie ponownie wprowadzają do szklanych i plastikowych aranżacji najstarszy znany budulec – drewno. Podłogi laminowane marki Classen z nowej kolekcji City to połączenie wielkomiejskiej elegancji, naturalności i technologii z najwyższej półki.

Uniwersalny Klon

Panele Klon Camedo to ukłon w stronę nowoczesnego podejścia do aranżacji przestrzeni biurowych. Jasna, spokojna tonacja i wyraziste usłojenie podłogi sprawią, że stanie się ona najważniejszym elementem wystroju biura, w którym do tej pory panowały sztuczne i chłodne materiały. Delikatna struktura drewna stworzy przytulny, domowy klimat w świecie napiętych terminów, sztywnych garniturów i oficjalnych spotkań.

Również wnętrza naszych domów i mieszkań mają szansę odżyć na nowo dzięki podłodze Klon Camedo z kolekcji City. Jej gustowny wzór będzie idealnym dopełnieniem stylowego salonu albo intymnej przestrzeni sypialnianej. Wysoka jakość i odporność paneli na uszkodzenia mechaniczne, pozwalają bez obaw ułożyć je w domu, w którym mieszkają sprawdzające wytrzymałość wszystkich sprzętów domowych dzieci. Panele Klon Camedo to inwestycja na lata.

klonowa podloga

Panele podłogowe Klon Camedo z kolekcji City marki Classen Fot.: Classen-Pol

Dobre rozwiązania

Firma Classen zastosowała we wszystkich podłogach z kolekcji City proste i skuteczne rozwiązanie technologiczne – bezklejowy system montażu Easy Connect. Dzięki temu nawet amatorzy szybko i łatwo ułożą panele w każdym pomieszczeniu.

Dodatkowym zabezpieczeniem podłogi jest zastosowanie specjalnej kompozycji wosków Isowaxx, która chroni krawędzie przed wilgocią. Panele Klon Camedo posiadają także wysoką klasę ścieralności – AC4, która zapewnia im wytrzymałość nawet w pomieszczeniach szczególnie często eksploatowanych, jak korytarze i biura.

Panele podłogowe Klon Camedo marki Classen dostępne są w sieci sklepów Ruck Zuck oraz w najlepszych sklepach budowlanych i studiach wnętrzarskich na terenie całego kraju.

Leave a Reply