Kolekcja mebli do salonu: w blasku świateł

Kolekcja Manhattan to ciekawe połączenie prostych form mebli z dwukolorowym wybarwieniem, które doskonale sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Do wyboru są trzy warianty aranżacyjne. Połyskliwą biel na korpusach i we wnętrzach witryn może uzupełniać jeden z trzech ciemniejszych kolorów na frontach – matowy grafit, dąb bordolino lub dąb truflowy. Meble we wszystkich odsłonach prezentują się równie atrakcyjnie i każda z wersji może być wyjątkową ozdobą pokoju gościnnego lub jadalni.

nowoczesny salon meble podswietlane 1

Kolekcja Manhattan

 

Połyskujące fronty

Dostępne w kilku wielkościach witryny, komody i szafki RTV pozwolą każdemu zaaranżować wnętrze w taki sposób, by maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń i spełnić oczekiwania wszystkich domowników. Każdy z tych mebli możemy też efektownie podświetlić. Światło padające z góry sprawi, że bryły mebli nabiorą wyrazistości i staną się bardziej strzeliste. Połysk punktowych świateł z kilku źródeł jednocześnie pozwoli nam wyeksponować fronty mebli, a także uwydatnić kontrast między bielą korpusów i ciemniejszymi wstawkami.

Kolekcja Manhattan oferuje także ciekawą możliwość zwiększenia funkcjonalności pokoju gościnnego. Dzięki praktycznym nadstawkom RTV możemy zaaranżować kącik telewizyjny, wykorzystując w tym celu inny mebel, np. komodę.

nowoczesny salon meble podswietlane 2

Kolekcja Manhattan

nowoczesny salon meble podswietlane 3

Kolekcja Manhattan

nowoczesny salon meble podswietlane 4

Kolekcja Manhattan

nowoczesny salon meble podswietlane 5

Kolekcja Manhattan

nowoczesny salon meble podswietlane 6

Kolekcja Manhattan

W skład kolekcji Manhattan wchodzą:
– Komoda (2 wielkości)
– Witryna wisząca (2 rodzaje)
– Witryna niska prawa
– Witryna niska lewa
– Szafka (4 wielkości)
– Szafka RTV (3 rodzaje)
– Półka wisząca (4 rodzaje)
– Nadstawka RTV (3 rodzaje)

Kolekcja Manhattan dostępna jest we wszystkich salonach sieci Agata.

Leave a Reply