Designerski stołek: aby praca była mniej bolesna

Długimi godzinami pochylamy się nad komputerami, żeby właściwie wykonać powierzone nam zadania. Jaki jest efekt takiego trybu pracy? Bóle pleców, problemy z krążeniem i w efekcie gorsze samopoczucie. Niektórzy fotele zastępują piłkami rehabilitacyjnymi, gimnastykują się lub przybierają dziwaczne postawy chcąc sobie ulżyć. Jak jeszcze można pomóc sobie w pracy?

Uroda i zdrowie

Chcesz, by Twoje biuro wyglądało profesjonalnie, a nie jak sala gimnastyczna? Stołki SWOPPER w przeciwieństwie do piłek rehabilitacyjnych nie zdradzają niczyich problemów z kręgosłupem i wyglądają bardzo stylowo. Dzięki połączeniu wyważonego designu oraz innowacyjnej konstrukcji zapewniają odpowiedni charakter biura i zdrowszy tryb pracy.

Zalety piłki, bez piłki

Stołek Swopper zachowuje zalety piłki, pozbywając się jej wad. Dzięki możliwości poruszania w trzech płaszczyznach (góra – dół, przód – tył i na boki) powoduje naturalne przyjęcie wyprostowanej postawy przez siedzącego, co odciąża kręgosłup. Ciągły ruch zaś ułatwia krążenie i powoduje lepsze dotlenienie, które sprzyjają skupieniu. Korzystając ze Swoppera dbasz nie tylko o swoje ciało, lecz także o jakość wykonywanej pracy.

krzeslo

Stołek SWOPPER

Prezentowane krzesło to nie tylko niepowtarzalny design, ale i wysoka jakość wykonania. Dostępne jest w showroomie DADO DESIGN oraz sklepie internetowym
– www.dadodesign.pl.

Leave a Reply