Nieszablonowe aranże: fototapety i obrazy 3D

Nowo pomalowane wnętrze mieszkania czy biura zawsze korzystnie wpływa na nasze samopoczucie. Jednak po pewnym czasie kolor blednie lub przestaje nam się podobać. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem są nowoczesne fototapety i obrazy 3D marki Redro, które optycznie powiększą każde pomieszczenie.

Design dla odważnych

Najczęściej stosowanym zabiegiem, wykorzystywanym przy aranżowaniu nowych wnętrz, jest pokrycie ścian jednobarwną farbą, która stanowić będzie tło dla znajdujących się w nim sprzętów. Niemniej przeciętnie wyglądające otoczenie szybko się nudzi, w związku z czym konieczne jest nieustanne poszukanie nowych, nieszablonowych rozwiązań, które będą odpowiadały naszym estetycznym potrzebom. Idealnym sposobem na wydobycie nowoczesnego oblicza wnętrz jest wykorzystanie fototapet marki Redro, które dzięki przykuwającym wzrok obrazom zamienią każdą przestrzeń w kwintesencję stylu i designu. Ich olbrzymią zaletą jest możliwość aranżacji zarówno pomieszczeń mieszkalnych jak i biurowo-usługowych, takich jak klimatyczne kawiarenki i restauracje, które zyskają nutę oryginalności dzięki udekorowaniu nagich ścian wielkoformatowymi fotografiami.

 

fototapety3d1

fot. Redro

Efektowny detal w trójwymiarze

W swojej szerokiej ofercie marka Redro oferuje także grafiki, które z pewnością znajdą wielu zwolenników wśród osób kładących większy nacisk na przemyślane i wyraziste akcenty, niż na ekstrawagancki klimat całego pomieszczenia. Obrazy 3D, bo o nich mowa, podkreślą wyjątkowość pomieszczenia, a także pomogą odzwierciedlić gust właściciela. Trójwymiarowy obraz odpowiednio wkomponowany w wystrój wnętrza sprawi, że stosunkowo niewielki element stworzy wielki efekt. Niewątpliwym walorem obrazów 3D marki Redro jest również to, że dzięki nim każde, nawet najmniejsze wnętrze, zostanie optycznie powiększone. Jest to zasługa perspektywy, która sprawia, że przestrzeń staje się bardziej otwarta, a wzory trójwymiarowych obrazów dodają jej niespotykanej głębi, niemożliwej do osiągnięcia poprzez pokrycie ścian jednolitą paletą barw. Odpowiednie wykorzystanie kolorów, cieni i kontrastu powoduje natomiast, że zostajemy poddani złudzeniu optycznemu, które stwarza iluzję wyjścia obrazu poza ściany.

 

fototapety3d2

fot. Redro

Remont generalny pomieszczenia wiąże się zwykle z ogromem pracy i dużymi kosztami poniesionymi w zmianę wystroju. Alternatywą dla drogich materiałów budowlanych są grafiki z efektem trójwymiarowego obrazu oferowane przez markę Redro. To niestandardowe rozwiązanie aranżacyjne, które nie tylko optycznie powiększy pomieszczenie, ale i podkreśli jego wyjątkowość.

 

fototapety3d3

fot. Redro

Kolekcja fototapet 3D Redro:
Cena uzależniona od wymiarów oraz materiału wydruku
Przykładowa cena:
Fototapeta 3D białe kostki
Wymiary: 100×100 cm
Cena: 100 zł brutto

Można kupić:
www.redro.pl

 

fototapety3d4

fot. Redro

One Response

  1. Maria Nowak 9 listopada 2014

Leave a Reply