Komfortowe meble do współczesnych wnętrz

Nowa kolekcja mebli SIMPLE marki VOX jest efektem refleksji na temat zmian zachodzących w stylu życia i odpowiedzią na nowe potrzeby związane z kształtowaniem przestrzeni życiowej. Ciekawa wizualnie, głęboko przemyślana, pod wieloma względami nowatorska linia oferuje meble, dzięki którym żyje się nie tylko piękniej, ale – po prostu – lepiej i wygodniej.

piekne i wygodne meble do salonu 1

Kolekcja mebli SIMPLE marki VOX

Nazwa kolekcji – SIMPLE – oznacza prostotę, którą można określić mianem fenomenu współczesności. Wraz z dwoma innymi, rozpoczynającymi się na literę “s” hasłami – slow i silence – tworzącą nową hierarchię wartości współczesnego, świadomego klienta. Na pierwszym planie znajduje się w niej człowiek, ze swoim indywidualnym gustem, potrzebami, historią. Przedmioty, którymi się otacza, sprzyjają celebrowaniu bliskich mu wartości: wolności, wygody, spokoju, kreatywności. Rodzina mebli SIMPLE pozwala wcielić w życie tę zyskującą na popularności filozofię i tworzyć wnętrza spersonalizowane, elastyczne, umożliwiające odnajdywanie wewnętrznej równowagi, ale przede wszystkim mądre.

piekne i wygodne meble do salonu 2

Kolekcja mebli SIMPLE marki VOX

Na Kolekcję SIMPLE składa się pełen wachlarz produktów, którymi można zaaranżować wszystkie pomieszczenia domowe: salon, sypialnię, przedpokój, gabinet, czy pokój młodzieżowy. Meble z rodziny SIMPLE można samodzielnie kreować, wybierając barwę korpusu, frontu, dobierając  nóżki i uchwyty. W ramach jednej bryły można zdecydować się na jeden lub zmiksować cztery dostępne w kolekcji kolory – biel, szarość, czerń i ciepłą fakturę drewna. Dzięki pełnej swobodzie możemy tworzyć wnętrza o wystroju monochromatycznym lub bawić się, tworząc rozmaite kolaże kolorystyczne. Charakter naszej kompozycji zawsze pozostanie jednak spójny i harmonijny. Specjalny konfigurator dedykowany linii SIMPLE pomoże zrealizować naszą koncepcję, skomponować wymarzony mebel lub wyposażenie do całego domu w czterech prostych krokach.

piekne i wygodne meble do salonu 3

Kolekcja mebli SIMPLE marki VOX

Rodzina SIMPLE została zaprojektowana nie tylko z myślą o walorach estetycznych, seria wprost kipi od inteligentnych, ułatwiających codzienne funkcjonowanie rozwiązań. Stoi za nią misja promowania wysokich standardów i odpowiedzialności projektowej. Jej autorka – Marta Krupińska – stworzyła SIMPLE, bazując na kanonie – 10 zasadach dobrego designu sformułowanych przez Dietera Ramsa. Dzięki złożonemu procesowi przygotowań i analiz SIMPLE to nie tylko meble, ale przestrzeń, czas, energia, nad którymi pomagają zapanować.

piekne i wygodne meble do salonu 4

Kolekcja mebli SIMPLE marki VOX

Wśród ciekawych udogodnień wprowadzonych przez SIMPLE znajdziemy sprytny stolik kawowy ze skrytką na ładowarki czy piloty. Zbieraczy płyt i sprzętu muzycznego zachwyci szafka, która pomieści całkiem sporą kolekcję, a do tego skrzętnie ukryje mało efektowne zasilacze i kable. Wielbicieli wielofunkcyjnych mebli oczaruje stół, który z 4-osobowego bez trudu zmienia się w 12-osobowy. Posiadacze małych sypialni z pewnością docenią szafę z harmonijkowymi drzwiami, które nie zabierają dodatkowej przestrzeni przy otwieraniu. Nocne marki polubią szafkę nocną, w której dyskretne oświetlenie zapala się, kiedy otwieramy szufladę. Majstersztykiem zarówno dla małych, jak i dużych użytkowników jest zaś biurko z idealnie dostosowaną ilością półek, szuflad i listwą funkcyjną, która organizuje podręczne przybory.

piekne i wygodne meble do salonu 5

Kolekcja mebli SIMPLE marki VOX

piekne i wygodne meble do salonu 6

Kolekcja mebli SIMPLE marki VOX

piekne i wygodne meble do salonu 7

Kolekcja mebli SIMPLE marki VOX

piekne i wygodne meble do salonu 8

Kolekcja mebli SIMPLE marki VOX

piekne i wygodne meble do salonu 9

Kolekcja mebli SIMPLE marki VOX

Leave a Reply