Krajowy System Nieruchomości dla pośredników i deweloperów

Artykuł sponsorowany

Nowa platforma dla pośredników i firm deweloperskich KSN to innowacyjne narzędzie wspierające sprzedaż lokali na rynku wtórnym i pierwotnym. Na czym polega fenomen KSN? Kto skorzysta najwięcej z usług oferowanych przez Krajowy System Nieruchomości?

Co to jest KSN?

KSN to Krajowy System Nieruchomości – innowacyjna platforma, która rozpoczęła działalność na rynku nieruchomości. Jej podstawowym celem jest wsparcie relacji sprzedażowych zarejestrowanych członków KSN, czyli firm deweloperskich i agencji pośrednictwa, a także pośredników prowadzących niewielką działalność gospodarczą.

krajowy system nieruchomosci

Wsparcie sprzedażowe, oferowane przez KSN przyczynia się do zwiększenia skuteczności sprzedaży na rynku nieruchomości, czego pozytywne skutki odczuje zarówno deweloper, jak i pośrednik nieruchomości.

 

Na czym polega wsparcie KSN?

Narzędzia, które oferuje KSN pozwalają na kompleksową obsługę sprzedażową inwestycji deweloperskich, angażując zarówno dewelopera, jak i współpracującego z nim pośrednika. Poprawne relacje między nimi to główna misja KSN, gdyż poprawi to jakość całego rynku nieruchomości, stając się wyznacznikiem standardów i przejrzystości zasad.

Co zyskuje deweloper?

Zarejestrowany deweloper umieszcza informacje o realizowanych przez siebie inwestycjach, dokonując jednocześnie wyboru kto i na jakich warunkach może sprzedać jego ofertę.

Firmy deweloperskie mają dostęp do szerokiego grona zarejestrowanych pośredników, mogą analizować ich pracę, na podstawie dostępnych statystyk, co ułatwia decyzję o rozpoczęciu i kontynuowaniu współpracy.

Co istotne, inwestycje dewelopera polecane są tylko wyselekcjonowanym klientom z bazy pośrednika. Agent płaci opłatę manipulacyjną za każdą przypisaną do inwestycji osobę, co automatycznie eliminuje ryzyko nadużyć i generowania fałszywego ruchu. Deweloper ma kontakt do osób bezpośrednio zainteresowanych zakupem, decydując wcześniej czy sam przeprowadzi transakcję do końca czy zleci to agentowi. Od rodzaju współpracy – częściowa bądź kompleksowa usługa – zależy w dużej mierze wysokość wypłacanej pośrednikowi prowizji, jeżeli to klient z jego polecania kupił wystawioną w KSN ofertę.

Wygoda, efektywność, bezpieczeństwo – to tylko niektóre korzyści, które osiąga firma deweloperska, rejestrując konto na platformie KSN. Co istotne, płaci ona prowizję KSN tylko za transakcje zakończone sukcesem. Prowizja dla agenta uzależniona jest od wcześniejszych ustaleń.

Co zyskuje agent?

Dostęp do aktualnej listy inwestycji to tylko wstęp do korzyści, które z platformy KSN czerpać mogą agencje nieruchomości. Profesjonalne umowy z deweloperem, poświadczone akceptacją regulaminu KSN dają pewność osobom pozyskującym klientów, że ich praca nie zostanie wykorzystana. Dokładne statystyki umożliwiają obliczenie wysokości należnej prowizji i egzekwowanie jej od dewelopera. Setki zadowolonych klientów, którzy otrzymują informacje o inwestycjach tylko takich, które spełniają ich oczekiwania, pozwalają budować markę agencji bądź konkretnego pośrednika.

[KSN1]

Dowiedz się więcej, skontaktuj się z nami:

KSN logo.

.

anna.woznica[at]ksn.org.pl,
tel.: 530-075-249

innowacyjna gospodarka

Projekt współfinansowany przez Unie Europejską w ramach środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Leave a Reply