Przytulny i elegancki apartament pokazowy

Apartamentowiec Dune, zarówno architekturą, jak i wystrojem wnętrz nawiązuje do barw i lekkości wydm oraz nadmorskiej roślinności. Apartamenty Dune są wykończone pod klucz. Osoby zainteresowane zamieszkaniem przy samej plaży, mogą oglądać nowo urządzony elegancki apartament pokazowy w Dune.

Apartament pokazowy zachęca do zostania w nim i zamieszkania w Dune od razu. Mieści się na czwartym piętrze od strony zachodniej, skąd widać piękną panoramę Bałtyku, Jego powierzchnia wynosi 52 m kw. Z okien rozpościera się malowniczy widok na morze, plażę oraz strefę rekreacyjną z basenami.

Eleganckie nadmorskie wnętrza

Apartament pokazowy łączy w sobie elegancję, nowoczesny design, a także nastrój spokojnego nadmorskiego kurortu. Salon połączony jest z kuchnią – dominują tu barwy beżu i ecru, nawiązujące do plaży, piasku i muszli. Delikatne światło podkreśla wykończenie apartamentu – szczególnie błyszczące białe szafki w kuchni i delikatne, acz spójne kontrasty. Wystrój przywołuje skojarzenie ze spokojnym morzem i odpoczynkiem na plaży. W jednej ze ścian zamontowano nowoczesny biokominek, który na pewno umili wieczory przyszłym mieszkańcom. W salonie są białe zasłony, a także bardzo jasne podłogi z wysokiej jakości drewna, które przypominają wystrój skandynawskich mieszkań. Dodatkowo efekt ten podkreśla elegancki ażurowy stolik i pasujące do niego duże ozdobne poduszki.

salon1

Salon z kuchnią w apartamencie pokazowym w Dune Fot. A. Burzyńska, Firmus Group

kuchnia1

Salon z kuchnią w apartamencie pokazowym w Dune Fot. A. Burzyńska, Firmus Group

Sypialnia apartamentu pokazowego urządzona została również w jasnych barwach, jednak dodatki dobrano tak, aby nawiązywały do morskich fal i wzburzonego wieczornego morza. Odcienie brązu i fioletu przywołują na myśl sztorm, jednak ciepłe światło padające z koronkowych kinkietów i żyrandola oraz białe zasłony, nadają pomieszczeniu relaksującej aury.

Otwarcie apartamentu pokazowego nastąpiło w dniu uroczystego otwarcia Dune. Na każdego, kto chciałby zwiedzić inwestycję i spróbować rozgościć się w apartamencie pokazowym, czekają pracownicy biura sprzedaży dewelopera Firmus Group, którzy będą oprowadzać chętnych.

Zapraszamy, szczególnie teraz i we wrześniu, gdy nad Bałtykiem jest piękna pogoda zachęcająca do spacerów, a plaża wraz z końcem sezonu wakacyjnego wyludnia się i można fantastycznie wypocząć. Z czwartego piętra Dune, gdzie mieści się apartament pokazowy, można podziwiać morskie fale i panoramę okolicy – mówi Cezary Kulesza.

aranzacja salonu1

Jasny salon w apartamencie pokazowym Dune Fot. A. Burzyńska, Firmus Group

sypialnia

Przytulna sypialnia w apartamencie pokazowym Dune Fot. A. Burzyńska, Firmus Group

Wysoki standard Dune

Apartament pokazowy jest jednym ze 114 apartamentów w Dune. Każdy z nich został wykończony pod klucz. Do dyspozycji mieszkańców są także strefy relaksu na tarasie, z dwoma basenami o podświetlanych dnach i odpowiednich wymiarach dla dorosłych i dla dzieci. Cała inwestycja pochłonęła 52 mln zł, a inwestor zapowiada kolejne etapy również w bezpośredniej odległości od plaży.

W apartamentowcu Dune dostępne są jeszcze wybrane lokale na piętrach III i IV, wszystkie z widokiem na morze. Wykończone są pod klucz, mają wyposażone w sprzęty AGD kuchnie, co umożliwia mieszkanie w nich przez cały rok. A z doświadczeń dewelopera wynika, że klienci chwalą wykończenie pod klucz i wolą wygodę oraz komfort szybkiej przeprowadzki do nowego mieszkania. Taką możliwość stwarza właśnie kompleksowe wykończenie apartamentów.

Leave a Reply