Nowoczesne meble: nowy showroom w Warszawie

Już 31 maja 2014 roku w  Centrum Wyposażenia Wnętrz Metropol Dom i Wnętrze w Warszawie przy ulicy Jagiellońskiej 82 odbędzie się otwarcie showroomu Adriana Furniture. Wszyscy przybyli będą mogli zobaczyć funkcjonalne i nowoczesne modele narożników i sof tej polskiej marki z tradycjami.

Na powierzchni 440 m2 zostaną rozmieszone nowoczesne modele z aktualnej kolekcji. Miejsce to zostało wybrane nieprzypadkowo – Metropol Dom i Wnętrze to galeria skupiająca pod jednym dachem ponad 30 wystawców z branży wyposażenia wnętrz. Nie mogło zabraknąć polskiej marki Adriana Furniture.

nowoczesne meble1

Model Contenza od Adriana Furniture

Warszawski showroom został zrealizowany według projektu A+D Retail Store Design & Cuda Wianki Studio. Z okazji pojawienia się Adriana Furniture w stolicy zmianie uległ także jej logotyp i pełny rebranding marki. Showroom oraz logotyp idealnie odzwierciedlają motto, którym kieruje się marka – mniej, znaczy więcej.

nowoczesne meble2

Model Piero od Adriana Furniture

Zaproszenie na otwarcie skierowane jest do wszystkich miłośników pięknych i stylowych mebli, dobrego meblarskiego rzemiosła, jak i tych interesujących się designem i polskim wzornictwem.

Zapraszamy wszystkich ceniących nowoczesne wzornictwo na otwarcie naszego showroomu. Cieszymy się, że udało nam się znaleźć miejsce, w którym będziemy mogli pokazywać nasze meble. Szczególnie, że już od dawna nasi klienci dopytywali o to. Mam ogromną nadzieję, że będą często nas odwiedzać – mówi Adriana Karwan, członek Zarządu Adriana S.A.

nowoczesne meble3

Model Ones od Adriana Furniture

Miłośnicy dobrego designu będą mogli obejrzeć kolekcje: modern, elagance, scandinavian oraz basic. Na odwiedzających będzie czekał także premierowy pokaz nowych, studyjnych jeszcze modeli: Dune i Enna, które są kwintesencją klasycznej elegancji i skradną serca miłośników oryginalnego stylu. W showroomie pojawi się również intrygujący prostotą i wyrafinowaniem model Bello, łączący nowoczesny design i tradycyjną formę Ones, a także subtelna Strada, której stylistyka ubrana została w minimalistyczne wzornictwo. Na co dzień w  showroomie prezentowane będą aż 32 modele, które zaskakują nie tylko konstrukcją bryły, ale także bogactwem kolorów, fakturami tkanin oraz różnorodnością skór.

Wzornictwo naszych mebli odpowiada aktualnym trendom – proste bryły, stonowana kolorystyka, dobra jakość materiałów i możliwość adaptacji do własnych potrzeb. Wyglądają efektownie i są bardzo wygodne. Mam nadzieję, że właśnie z tego powodu nasz showroom będzie częstym miejscem spotkań z odwiedzającymi – dodaje A. Karwan.

Do tej pory, kolekcję marki można było zobaczyć w showroomie w Chełmnie, gdzie znajduje się także główna siedziba firmy. Warszawski showroom będzie otwarty przez siedem dni w tygodniu –  od poniedziałku do soboty w godzinach od 10 do 20 oraz w niedziele od 11 do 17.

nowoczesne meble4

One Response

  1. Magda 4 czerwca 2014

Leave a Reply