Wyszukiwanie nieruchomości w telefonie

Jedna z największych polskich wyszukiwarek nieruchomości, wkroczyła ambitnie w świat urządzeń mobilnych udostępniając dedykowaną aplikację dla użytkowników smartfonów i tabletów.

Aplikacja została uruchomiona jako odpowiedź na zainteresowanie rynku mobilnym dostępem do zasobów morizon.pl – od stycznia 2010 roku ruch w serwisie pochodzący z urządzeń mobilnych wzrósł 25-krotnie. Nowy produkt Morizona dedykowany jest osobom poszukującym nieruchomości i daje możliwość intuicyjnego przeszukiwania bazy serwisu, liczącej aktualnie blisko 900 tysięcy ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości od osób prywatnych, deweloperów i biur nieruchomości. Korzystający z aplikacji mobilnej morizon.pl mogą dzięki niej wyszukiwać nieruchomości na mapie, tworzyć i współdzielić listy ulubionych ogłoszeń, szukać lokali za pomocą GPS czy też filtrować je po kilkunastu kryteriach doboru.

Wyszukiwarka nieruchomości na Twoim telefonie

Wyszukiwarka nieruchomości na Twoim telefonie

Co ważne, projekt został zrealizowany w postaci aplikacji dedykowanej – podkreśla Bolesław Drapella, Prezes Zarządu Morizon S.A. – Dla użytkowników oznacza to dodatkowe funkcjonalności oraz znacznie łatwiejsze korzystanie w porównaniu z tradycyjną, wersją strony www, dostosowaną jedynie w wąskim zakresie do urządzeń mobilnych – dodaje Drapella.

Uruchomienie aplikacji mobilnej dla szukających nieruchomości, to również pierwszy punkt ambitnej strategii w zakresie rynku mobilnego. Morizon S.A., jako spółka notowana na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych (rynek NewConnect) realizuje tym samym obietnice dane inwestorom związane z rynkiem mobilnym.

Nowy produkt dostępny jest obecnie w wersji beta i przeznaczony dla urządzeń z systemem Android. W niedługim czasie Spółka planuje udostępnienie pełnej wersji, a także uruchomienie aplikacji dla użytkowników urządzeń iPhone/iPad z systemem iOS.

Leave a Reply