Limitowana edycja nowoczesnego żelazka

Laurastar w wyjątkowy sposób świętuje swoją 35 rocznicę. Szwajcarski producent systemów do prasowania specjalnie z tej okazji prezentuje limitowaną wersję flagowego modelu Pulse. Nowa odsłona urządzenia to połączenie najwyższej technologii i jakości wykonania z gracją ubranej w nowy urodzinowy kolor.

Aby w wyjątkowy sposób uczcić 35 rocznicę Laurastar prezentuje limitowaną wersję flagowego modelu Pulse. Specjalnie z tej okazji Szwajcarski producent zaawansowanych systemów do prasowania wyposaża nowy model w wysokiej klasy wykończenie. Urodzinowy koralowy kolor najwyższej jakości pokrowca podkreśla modny i ultranowoczesny wygląd urządzenia. Dzięki czemu nowy Laurastar Pulse staje się jeszcze bardziej stylowy niż dotychczas.

system do prasowania

fot. Laurastar

Limitowana edycja wysokiej jakości pokrowca

Zaprojektowany specjalnie na tą wyjątkową okazję pokrowiec charakteryzuje się doskonałymi właściwościami oraz ekstremalną trwałością. Wykonany został ze specjalnie selekcjonowanych tworzyw, używanych do produkcji specjalistycznej odzieży ochronnej. Przez co jest on niewiarygodnie odporny na wysokie temperatury. Zastosowane materiały podkreślają jego wdzięk, a modny nowoczesny kolor dodaje mu szyku i jeszcze więcej elegancji. Stworzony specjalnie po to by doskonale współgrać z nowoczesnymi rozwiązaniami prasowania parowego, nowy pokrowiec sprawia, iż Laurastar Pulse z nonszalancją wyróżnia się w świecie zaawansowanych technologicznie urządzeń gospodarstwa domowego.

Efektywność godna największych profesjonalistów

Zaawansowane funkcje modelu Pulse wprowadzają świeży powiew w dziedzinie prasowania. Aktywny stół z funkcją nadmuchu i zasysania pozwala zapobiegać niechcianym zagnieceniom oraz w niespotykanie łatwy sposób pomaga prasować wyszukane kroje i zdobienia wszystkich części garderoby. Funkcja zasysania zapewnia nienaganne plisy, przywracając oryginalny wygląd ubrania.

Stałe ciśnienie bardzo delikatnej, a za razem silnej pary wygładza tkaniny na poziomie poszczególnych włókien, przywracając materiałom ich pierwotny blask. Pulsacyjna dystrybucja pary w połączeniu z trójwymiarową stopą żelazka gwarantuje szybki i długotrwały efekt prasowania. Dzięki zastosowanej technologii oraz długiemu przewodowi parowemu prasowanie w pionie jest jeszcze wygodniejsze, co znacznie ułatwia i skraca cały ten proces. Łatwość obsługi i przemyślana składana konstrukcja czynią z tego modelu idealny sprzęt, dzięki któremu profesjonalne prasowanie w zaciszu swojego domu będzie dostępne na wyciągnięcie ręki.

system do prasowania 2

fot. Laurastar

35 lat doświadczenia

Szwajcarski koncern od 35 lat zgłębia wiedzę i tajniki sztuki prasowania. Wykorzystując doświadczenie swoich inżynierów oraz nowości z rynku technologii, od lat tworzy urządzenia o najwyższym poziomie jakości i wydajności. Ścisła współpraca z branżą przemysłu odzieżowego oraz domami projektantów mody procentuje doskonałymi efektami. Laurastar czyni z prasowania prawdziwy akt pielęgnacji i dbania o wszystkie rodzaje materiałów i tkanin. Tu tkwi sekret sukcesu producenta, który zmienia oblicze obowiązków domowych, dając swoim klientom radość i wolny czas. Dzięki takiej wizji i konsekwentnemu dążeniu do doskonałości, Laurastar od 35 lat jest światowym liderem w dziedzinie prasowania w warunkach domowych.

Leave a Reply