Lodówka – podstawą świeżości żywności

Prezentowane nowe chłodziarko-zamrażarki to urządzenia spełniające oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników. Są idealnym miejscem do bezpiecznego przechowywania żywności, dbają o środowisko naturalne, a ich nowoczesny elegancki wygląd dodaje uroku każdej kuchni.       

Podstawowa zaleta nowych lodówek Indesit No Frost kryje się w zupełnie nowym, unikalnym systemie Dynamic Air Control. Gwarantuje on równomierny obieg zimnego powietrza we wnętrzu urządzenia, co sprawia, że na każdej półce zachowana jest optymalna temperatura. Dzięki temu domownicy mogą dłużej cieszyć się świeżością produktów, a tym samym oszczędzić czas, który spędziliby na częstych zakupach spożywczych. Nowy system, zapewniając najlepsze możliwe warunki do przechowywania żywności, umożliwia także dowolne ustawianie produktów na półkach w lodówce.

Koniec z rozmrażaniem

Nowe „No Frosty” raz na zawsze rozprawiły się z uciążliwym ręcznym rozmrażaniem. System Dynamic Air Control sprawia, że na ściankach zamrażarki i chłodziarki nie gromadzą się lód i szron, co pozwala oszczędzić czas i wysiłek, zyskać dodatkową przestrzeń, w której można przechowywać żywność, a także ułatwia wyjmowanie zamrożonych produktów.

Kolejna zaleta nowych modeli No Frost marki Indesit to zdolność szybkiego powrotu do temperatury panującej pierwotnie we wnętrzu urządzenia. W porównaniu z innymi urządzeniami, czas potrzebny do wyrównania temperatury w lodówkach Indesit No Frost, obniża się nawet o 40 procent. Tym samym system pozwala na częste otwieranie i zamykanie lodówek bez obawy
o obniżenie jakości przechowywanej żywności.

Lodówka gwarancja maksymalnej swieżości

Lodówka - gwarancja maksymalnej świeżości

Więcej miejsca

Dzięki innowacyjnie zaprojektowanemu systemowi chłodzenia najnowsze modele lodówek Indesit zyskały dodatkową przestrzeń. Zarówno komora chłodziarki i zamrażarki są głębsze – w przypadku modeli o wysokości 187 cm ich głębokość zwiększyła się odpowiednio:  w chłodziarce z 455 do 473 mm, a w zamrażarce z 447 do 467 mm, co przełożyło się na dodatkowe 20 litrów pojemności. Dla zobrazowania zmiany: użytkownik zyskuje miejsce na przechowanie ekstra 60 puszek napoju!

Ekologiczna i elegancka

Nowe lodówki Indesit No Frost zapewniają wyższą funkcjonalność przy identycznym jak do tej pory zużyciu energii. Klasa energetyczna A+ oznacza jednocześnie, że zużywają one o 20% mniej energii w porównaniu z modelami w klasie A.

„No Frosty” zmieniły także wygląd. Ich elegancja widoczna jest w każdym szczególe. Na zewnątrz wyrażona została kształtem zupełnie nowych metalowych drzwi bez ramek – do wyboru z rączką lub bez, oraz poprzez funkcjonalny, prosty w użyciu wyświetlacz. We wnętrzu uwagę przykuwają cienkie, przezroczyste i łatwe do utrzymania w czystości półki, oświetlenie Twin Light, dzięki któremu światło dociera do całego wnętrza lodówki oraz elastyczne w ustawieniu akcesoria – półeczka na wino i pojemnik do przechowywania warzyw i owoców.

W skład nowej linii lodówek Indesit No Frost wchodzą urządzenia o standardowej szerokości 60 cm. Do wyboru są modele o wysokości 175cm, 187,5 cm oraz 200 cm w kolorach białym oraz inox.

Wybrane nowe modele Indesit No Frost:
BIAA 34 F X H D   3199 PLN
BIAA 13 F X        2399 PLN
BIAA 13 F       2299 PLN
BIAA 12 F       2149 PLN

Leave a Reply