Meble do pokoju i dziewczynki, i chłopca

Z fantazją, a przy tym modnie i funkcjonalnie – tak powinien wyglądać właściwie zaaranżowany pokój młodzieżowy. Aby przestrzeń nastolatka była idealnym miejscem do nauki, odpoczynku i zabawy, warto postawić na gotowe, przemyślane rozwiązania i wybrać najnowszą kolekcję mebli Rupi marki Black Red White.

Najmłodsi domownicy w swoim pokoju spędzają większość wolnego czasu. Sen, nauka, zabawa, spotkania z przyjaciółmi – to wszystko dzieje się w jednym wnętrzu, dlatego wybór praktycznych i bezpiecznych mebli dla dziecka jest tak ważny. Dzięki nowej kolekcji młodzieżowej Rupi z oferty Black Red White Optima urządzenie pokoju marzeń jest niezwykle proste.
Rupi to propozycja zarówno do pokoju chłopca, jak i dziewczynki. Na uwagę zasługuje łagodnie profilowana linia części uchwytowej w szufladach oraz zaokrąglone krawędzie poszczególnych elementów. Takie rozwiązania gwarantują estetyczny wygląd oraz bezpieczeństwo codziennego korzystania z mebli. Kolekcja utrzymana jest w stonowanej i jednocześnie ciekawej kolorystyce. Korpusy o barwie ‘dąb jasny Belluno’ zostały zestawione z szarymi frontami oraz detalami w kolorze energetycznej pomarańczy.

meble do pokoju dziecka1

Kolekcja mebli Rupi marki Black Red White

Atutem kolekcji Rupi jest duża przestrzeń przechowywania. W pakownych szafkach, komodzie, regale i szafie z łatwością pomieszczą się książki, przybory szkolne, zabawki i ubrania. W pokoju ucznia nie powinno zabraknąć biurka z wysuwaną półką na klawiaturę i blatem, którego powierzchnia została pokryta materiałem o podwyższonej odporności. Pościel lub inne drobiazgi można przechowywać w łóżku z dodatkową szufladą.

Do niedużych pokoi młodzieżowych firma Black Red White przygotowała kompaktowy zestaw Rupi. To praktyczne połączenie łóżka piętrowego z szafą i biurkiem, które pozwala na optymalne zagospodarowanie niewielkich wnętrz. W miarę potrzeb zestaw można rozbudować o dodatkowe moduły systemu np. półkę albo komodę.

meble do pokoju dziecka2

Kolekcja mebli Rupi marki Black Red White

W kolekcji znajdziemy również łóżko piętrowe. Jego górna część to miejsce do spania, natomiast w dolnej części można w dowolny sposób zaaranżować kącik ucznia z wykorzystaniem biurka lub innych modułów Rupi.

Leave a Reply