Meble do wnętrz w stylu eko

Moda na ekologię nie przemija, a świadomość właściwych zachowań wobec środowiska rośnie. Zaprojektowanie ekologicznego, przyjaznego środowisku mieszkania, to nie lada wyzwanie.

We wnętrzach w stylu eko sprawdzą się meble przyjemne w dotyku, solidne w użytkowaniu, przyjazne również dla oka w ciepłych odcieniach orzecha lub czereśni, w głębokim kolorze dębu oraz  wenge, czy w nowym wybarwieniu jesionu.

Dbałość o otaczający nas świat, uszlachetnia ofertę Bydgoskich Mebli. Wytworne linie kolekcji Firenze, luksusowy styl Venus czy secesyjny zestaw Villa to propozycje dla tych, którzy ponad wszystko cenią sobie dostojne, klasyczne wnętrza. W nowoczesne aranżacje najlepiej wkomponują się oszczędna, designerska Filadelfia, asymetryczny zestaw Arcus, czy kubistyczna formuła mebli Kassel.

meble firenze

Kolekcja Firenze Bydgoskich Mebli

meble cosmopolitan

Kolekcja Cosmopolitan Bydgoskich Mebli

meble villa

Kolekcja Villa Bydgoskich Mebli

Decydując się na wymianę mebli, czy też na zupełnie nowe zaaranżowanie przestrzeni, należy brać pod uwagę nie tylko względy estetyczne, ale trwałość, wytrzymałość, odporność na ślady codziennego użytkowania. Dzięki wysokiej jakości surowców, przez lata będziemy mogli cieszyć się nowym wnętrzem, bez obaw o jego szybką zmianę.

Leave a Reply