Niebywały gres lappato w łazience i kuchni

CEARMSTIC poszerzył swój asortyment o nowy produkt – gres lappato. W ofercie dostępna jest m.in. kolekcja Sahara w odcieniach beżu, czekoladowego i złotego brązu, złamanej bieli i szarości.

Zalety gresu – jego wyjątkowa twardość, niska nasiąkliwość, mała ścieralność oraz odporność na działanie kwasów i zasad sprawiają, że cieszy się on nieustannym powodzeniem zarówno klientów indywidualnych, jak i na inwestycjach.

Polacy polubili gres i wykorzystują go nie tylko jako okładzinę podłogową, ale coraz częściej – jako kompleksowe rozwiązanie do łazienki czy kuchni.

sciany w lazience1

Gres lappato, kolekcja Sahara, fot. CEARMSTIC

Zainteresowanie klientów najnowszymi trendami we wzornictwie gresu sprawia, że producenci stale poszukują nowych, atrakcyjnych rozwiązań. Dlatego też do popularnych gresów polerowanych i szkliwionych CERAMSTIC dołączył gres lappato.

sciany w kuchni

Gres lappato, kolekcja Sahara, fot. CEARMSTIC

Gres lappato to gres porcelanowy z powierzchnią polerowaną tarczami osadzonymi elastycznie, dającą efekt płytki z połyskiem, z nieco nierówną pofalowaną powierzchnią. Gresy wykonane w tej technologii dają ogromne możliwości wzornicze. Lappato docenili już czołowi projektanci włoscy i hiszpańscy – podczas tragów CERSAIE 2008 gres lappato królował wśród najnowszych propozycji. Teraz dostępny jest także w najnowszych kolekcjach CERAMSTIC.

Kolekcja Sahara niemalże rzuca wyzwanie naturze – ten gres idealnie odwzorowuje piaskowiec – zarówno kolorystyką, jak i pojawiającymi się na poszczególnych płytkach smugami i przebarwieniami, charakterystycznymi dla naturalnego kamienia. Połączenie piękna piaskowca z praktycznymi zaletami gresu porcelanowego sprawia, że kolekcja daje niezliczone możliwości aranżacyjne we wnętrzach w stylu minimalistycznym i klasycznym, a jednocześnie sprawdza się we wszystkich pomieszczeniach: w salonie, kuchni czy nawet „mokrej” łazience.

  • Płytki bazowe w formacie 30×60 cm występują w pięciu kolorach: beige, brown, gold, white i grey.
  • Kolekcję dopełniają modułowe dekory cięte wodą oraz listwy z frezowanym motywem odciśniętych liści w formacie 15×60 cm.
  • Płytki Sahara są rektyfikowane, co pozwala na bardzo precyzyjne ich układanie, w tym również bardzo popularną obecnie metodą bezfugową.

Ceny:

  • Płytki bazowe – od ok. 101 zł/m2
  • Dekory – od ok. 18 zł/szt. do ok. 52 zł/szt.

Leave a Reply