Płytki ceramiczne z kuchennym motywem

Kuchnia jest centralnym miejscem każdego domu. Nic więc dziwnego, że każdemu zależy na stworzeniu idealnego miejsca, które stanie się najważniejsze dla wszystkich domowników. Grupa Tubądzin wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje kolekcje płytek ceramicznych marki DOMINO – perfekcyjnych do urządzania każdego kuchennego pomieszczenia.

Kuchnia to centralne miejsce każdego domu, w którym spotyka się cała rodzina. Wspólne posiłki, wieczorne rozmowy, poranne kawy czynią to miejsce wyjątkowym, dlatego szczególnie warto zadbać o jego aranżację. W kolekcji marki Domino znajdują się idealne propozycje kolekcji płytek kuchennych dla nawet najbardziej wymagających klientów.

plytki w kuchni 1

Kolekcja płytek Sakura Cutlery marki Domino

Klasycznie

Tradycyjnie urządzoną kuchnię wzbogacą płytki ścienne i podłogowe z kolekcji Tamiza Frykas, które można dowolnie łączyć z dekorami oraz listwami ściennymi przedstawiającymi dzbany pełne owoców. Beżowo-czekoladowa kolorystyka jest bezpiecznym wyborem dla kuchni o niewielkich powierzchniach. Podobne rozwiązania kolorystyczne znajdziemy w kolekcji Toscana Alames, Toscana Apple&Pear czy Syria Coffee Bar. Ta ostatnia będzie idealną propozycją dla wszystkich miłośników kawy.

plytki w kuchni 2

Kolekcja płytek Toscana Apple&Pear marki Domino

Rustykalnie

Również brązy i beże, ale w zdecydowanie bardziej rustykalnym wydaniu znajdziemy w kolekcji Samaria Village. Stonowaną kolorystykę przełamują ciekawe wzory ścienne, na których znajdują się sielskie elementy krajobrazu. Nadadzą one każdemu wnętrzu przytulnego i swojskiego charakteru. Drugą linią kolekcji Samaria jest Samaria Lavande inspirowana francuską Prowansją. Dlatego motywem przewodnim jest kwiat lawendy zaaranżowany na dekorach.

plytki w kuchni 3

Kolekcja płytek Samaria Lavande marki Domino

Nowocześnie

Wszystkim, którzy w kuchennym wnętrzu cenią nowoczesność, na pewno przypadną do gustu płytki w odcieniach bieli, szarości lub miodowego beżu. Te połączenia obecnie są bardzo modne w urządzaniu wnętrz. Marka Domino proponuje serię płytek Biała Verre oraz Biała Cup. Przełamaniem stonowanej palety barw są ciekawe, fotograficzne dekory, które urozmaicą każde nowoczesne kuchenne wnętrze.

plytki w kuchni 4

Kolekcja płytek Biała Cup marki Domino

plytki w kuchni 5

Kolekcja płytek Biała Verre marki Domino

Markę Domino od lat cechuje indywidualne podejście do potrzeb klienta, co doskonale widać w kolekcjach płytek kuchennych, które zawsze nadążają za współczesnymi trendami aranżacji wnętrz.

plytki w kuchni 6

Kolekcja płytek Flare Fuscello marki Domino

plytki w kuchni 7

Kolekcja płytek Tamiza marki Domino

Leave a Reply