Szukasz odpornej podłogi do kuchni?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów firma Torlys wprowadziła we wrześniu na polski rynek podłogi laminowane. To idealne rozwiązanie dla osób, które mają nietylko wysokie wymagania estetyczne, ale także użytkowe.

Podłogi laminowane charakteryzują się wysoką odpornością na uszkodzenie mechaniczne i nacisk. Oznacza to, że nie musimy się już martwić o gości w „szpilkach”, czy zniszczenia spowodowane przez domowe czworonogi. Panele można bez obaw stosować nie tylko w salonie, ale także w kuchni i na korytarzu. Zastępują zazwyczaj kładzione w tych miejscach kafle. Takie rozwiązanie zapewni nam jednolitą powierzchnię i zdejmie z głowy problem łączenia pomieszczeń. Dodatkowym atutem podłóg Torlys jest system Uniclic, czyli metoda montażu zatrzaskowego zapewniająca wyjątkową szczelność.

podloga w kuchni

Panele laminowane Torlys

Laminaty Torlys są dostępne w atrakcyjnej kolorystyce, z uwzględnieniem najnowszych europejskich trendów. Wzornictwo do złudzenia przypomina rys prawdziwego drewna.

Dzięki wysokiej klasie ścieralności ac4, intensywne użytkowanie podłogi, codzienna konserwacja, oraz promienie słoneczne to już nie problem. Panele Torlys wykonane są według najnowocześniejszych technologii stworzonych przez kanadyjskich inżynierów, dając nam gwarancję użyteczności na długie lata.

  • Cena: od 99 zł brutto za metr kwadratowy
  • Podłogi Torlys dostępne są w salonach Dekorian

One Response

  1. Ola 16 września 2011

Leave a Reply