Nowa imponująca kolekcja paneli podłogowych

Pięć dębowych dekorów: Bergen, Pasadena, Cassada, Portand  i Alaska dołączyło do jednej z najpopularniejszych na rynku kolekcji paneli podłogowych. Classen, renomowany producent podłóg i skrzydeł drzwiowych wewnętrznych linię Adventure 4V wzbogacił już po raz trzeci. Obecnie kolekcja wysokiej jakości paneli podłogowych w atrakcyjnej cenie obejmuje 13 dekorów.

Kolekcja paneli podłogowych Adventure 4V cieszy się stale rosnącą popularnością, dlatego też, od wprowadzenia linii na rynek, powiększyliśmy ją już trzykrotnie. Jest to dowód na to, że wysoka jakość może iść w parze z atrakcyjną ceną. Panele o ponadprzeciętnej wytrzymałości, z oryginalnymi dekorami i brzegami wykończonymi V-fugą wcale nie muszą kosztować majątku – mówi Piotr Zieleźny, Product Manager w firmie Classen.

127

Fot. Classen

Kolekcja paneli podłogowych Adventure składa się obecnie z trzynastu dekorów. Do wzorów Jesion Bradford, Teak Calamba, Dąb Filadelfia oraz dębowych Hamilton, Sutton, Doncaster, Marcone i Lindau dołączyło kolejne pięć. Dąb Bergen, Dąb Pasadena, Dąb Cassada, Dąb Portand i Dąb Alaska to naturalne odcienie, dzięki którym podłoga będzie przypominać tę wykonaną z desek drewnianych.

Oryginalne dekory to jednak nie jedyne walory paneli podłogowych z kolekcji Adventure 4V. Ich naturalny wygląd to również zasługa właściwości. Deski są węższe od standardowych, przez co optycznie powiększają wnętrze, w którym są ułożone. Aby różnica między prawdziwą deską drewnianą a panelem była niemal niezauważalna Classen zastosował strukturę drewna, a krawędzie paneli zostały estetycznie wykończone V-fugą.

227

Fot. Classen

Panele podłogowe z kolekcji Adventure 4V są również łatwe i szybkie w montażu. Classen Megaloc, bezklejowy sposób układania, gwarantuje najwyższy stopień stabilności podłogi na jej łączeniach oraz równie szybki i prosty demontaż.

317

Fot. Classen

Dzięki wysokiej klasie ścieralności AC4 przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych i do budynków użyteczności publicznej. Co istotne, są również przystosowane do układania na wodnym ogrzewaniu podłogowym.

00

Fot. Classen

Sugerowana cena paneli podłogowych Adventure 4V: 48,90 zł/m2.

Leave a Reply