Nowe meble do kuchni w stylu skandynawskim

Marzy Ci się kuchnia rodem ze Skandynawii i klasyka w nowoczesnym wydaniu? Najnowsza propozycja kuchni modułowej Domin od Black Red White to idealne rozwiązanie do wnętrz o każdej powierzchni. Dzięki szerokiemu wyborowi szafek i frontów urządzenie kuchni wedle Twojej wizji jest na wyciągnięcie ręki!

modulowe meble kuchenne meble brw

Meble kuchenne Domin od Black Red White

Nowe meble z kolekcji Family Line pokazane w katalogu kuchni modułowych Black Red White 2015 można dowolnie zestawiać i optymalnie dopasować do każdego pomieszczenia. Idealnym wyborem do niewielkiego wnętrza jest kuchnia Domin, która wyróżnia się prostym wzornictwem. Proste fronty w kolorze biały canadian dodadzą lekkości pomieszczeniu. Spośród dostępnych szafek, blatów oraz frontów można stworzyć własną, niepowtarzalną kompozycję – dzięki dużej ilości modułów można ergonomicznie zagospodarować nawet niewielką przestrzeń. Dolne szafki z koszem cargo dostępne w serii Family Line to dodatkowa oszczędność miejsca – wysuwane elementy pozwalają na przechowanie jeszcze większej liczby kuchennych akcesoriów.

Proste fronty kolekcji Domin przywodzą na myśl skandynawskie wnętrza i można do nich dobrać blaty wedle indywidualnych pomysłów – w kontrastujących lub stonowanych barwach. Gotowe blaty podstawowe dostępne są w 15 rozmiarach, istnieje także możliwość zamówienia na wymiar, w wielu kolorach. Dużym atutem kolekcji są pojemne szafki wyposażone w podnośniki gazowe, system cichego domykania szuflad oraz regulowane nóżki, dzięki którym poziomowanie jest wyjątkowo proste. Klienci znajdą także meble do zabudowy narożnej, które pozwalają zyskać dodatkowe centymetry. Black Red White stworzyło również możliwość zaprojektowania swojej wymarzonej kuchni w bezpłatnym programie Creator 3D. Jest to program do samodzielnego tworzenia wystroju kuchni. Urządzenie i wstępna wycena on-line – z opcją trójwymiarowej wizualizacji projektowanego pomieszczenia – to ogromne ułatwienie dla osób stojących przed zakupem mebli kuchennych.

Leave a Reply