Nowoczesna aranżacja łazienki w bieli

Wszyscy tęskniący za pięknymi, śnieżnymi pejzażami mogą ubrać swoją łazienkę w ponadczasową biel i poczuć się niczym bohater Kaj w Lodowym Pałacu Królowej Śniegu. Jasne, stonowane barwy, wzory zaczerpnięte z natury oraz piękne organiczne struktury to kolekcja All In White marki Tubądzin. Wykorzystując ją w swojej łazience poczujesz się jak w pięknej baśni Andersena.

nowoczesna aranzacja lazienki w bieli 1

Kolekcja All In White marki Tubądzin

Kolekcja All In White marki Tubądzin spotkała się z dużym zainteresowaniem Klientów. Wyróżniona Perłą Ceramiki 2015 została doceniona za oryginalne wzornictwo, bogactwo elementów dekoracyjnych oraz szeroką gamę formatów. All In White to proste linie, delikatność i wszechobecna biel, przywodząca na myśl zimowe pejzaże. To bardzo dobry wybór dla miłośników ascetycznych wnętrz, w których odnajdują spokój i wyciszenie.

nowoczesna aranzacja lazienki w bieli 2

Kolekcja All In White marki Tubądzin

Poza bazą jaką stanowią gładkie płytki podłogowe i ścienne, znajdziemy w tej kolekcji różnorodne dekory strukturalne, mozaiki, a także obrazy ścienne wprowadzające efekt przestrzeni. Czystość i lekkość przełamana interesującą strukturą płytek otwiera całkowicie nowe możliwości aranżacyjne.

nowoczesna aranzacja lazienki w bieli 3

Kolekcja All In White marki Tubądzin

All in White to doskonała propozycja dla ceniących klasyczne, przejrzyste i ponadczasowe wnętrza.

Leave a Reply