Nowoczesne łazienki: kolekcja autorskiej armatury łazienkowej

Strzeliste łuki, subtelne nachylenia, delikatnie zaokrąglone dźwignie – najnowsza kolekcja marki Deante została dopracowana z jubilerską precyzją. Małgorzata Płoskońska stworzyła serię, która urzeka niezawodnym połączeniem ponadczasowego designu z wysoką funkcjonalnością. Kolekcja Hiacynt to elegancka biżuteria dla domu zaprojektowana z okazji srebrnego jubileuszu firmy.

armatura lazienkowa

Kolekcja Hiacynt firmy Deante

Dobrze dobrana armatura nadaje wnętrzu blasku, dokładnie jak idealnie dopasowany naszyjnik czy kolczyki, które przyciągają wzrok, nie przyćmiewając całej stylizacji. Produkty Hiacynt to nowoczesne linie zamknięte w ponadczasowych formach, które ozdobią każdą łazienkę.

Autorska kolekcja Hiacynt to propozycja dla osób, które cenią minimalizm w eleganckim wydaniu – mówi Anna Kowalska, Z-ca Dyr. Handlowego ds. Marketingu w firmie Deante. – Z okazji srebrnego jubileuszu postanowiliśmy wprowadzić produkty łączące dobry design z ciekawymi rozwiązaniami funkcjonalnymi. Kolekcja Hiacynt stanowi punkt kulminacyjny 25-lecia naszej firmy – dodaje.

Baterie z najnowszej kolekcji mają dynamiczną formę – wyważone kąty nachyleń, dyskretne krzywizny i kunsztowne obłości tworzą spójną całość. Okrągłe zakończenia wylewek korespondują z wygodnymi w użyciu dźwigniami. Seria będzie się dobrze prezentowała zarówno w ultraminimalistycznym wnętrzu, jak i łazienkach urządzonych w stylu industrialnym, czy tradycyjnym.

Najważniejszym elementem procesu projektowego, podczas którego powstały baterie Hiacynt, było połączenie nowoczesnego ducha z klasyką. Za główny cel obrałam spełnienie zarówno kryteriów estetycznych, jak i funkcjonalnych. Właśnie dlatego każda linia, krzywizna i kąt są ze sobą konsekwentnie powiązane, tworząc harmonijne i ergonomiczne bryły – mówi Małgorzata Płoskońska, autorka serii Hiacynt.

Najnowsze baterie marki Deante zostały wzbogacone o dodatkowe funkcje. Wpuszczony w korpus ruchomy aerator pomaga precyzyjnie pokierować strumieniem wody. Modele umywalkowe i bidetowy posiadają wygodne korki typu click-clack, pozwalające w łatwy sposób otwierać i zamykać odpływ wody. Dodatkowo, baterie umywalkowe zostały wyposażone w system eco-click, czyli funkcję dwustopniowego otwierania dźwigni, redukującą zużycie wody do 50%.

Kolekcja obejmuje nie tylko baterie, na które składają się modele: umywalkowe w wersji wysokiej i niskiej, wannowy, natryskowy i bidetowy, ale także deszczownię i jednopunktowy zestaw natryskowy. Delikatny korpus deszczowni idealnie współgra z nowoczesną, ultrapłaską głowicą, która szybko napełnia się wodą i zapobiega skapywaniu kropli po kąpieli. Produkt jest wyposażony w baterię mieszaczową oraz słuchawkę. Regulowany rozstaw drążka daje możliwość zmiany jego położenia o 20 cm, co pozwala dopasować wysokość montażu głowicy do wzrostu użytkowników.

armatura lazienkowa baterie lazienkowe

Kolekcja Hiacynt firmy Deante

Autorka serii, Małgorzata Płoskońska ukończyła Wzornictwo i Architekturę Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. Projektując skupia się na połączeniu wartości funkcjonalnych i estetycznych produktu. Obszarem, do którego ma szczególne zamiłowanie jest tworzenie elementów wyposażenia łazienki.

Kolekcja Hiacynt została wykonana z najlepszej klasy materiałów. Wysoką jakość potwierdza 7-letnia gwarancja na baterie i 5-letnia na deszczownię oraz zestaw punktowy.

Leave a Reply