Piękna aranżacja sypialni na poddaszu

Najnowsze rolety zaciemniające VELUX zostały zaprojektowane przez Karima Rashida, jednego z najznamienitszych projektantów naszych czasów znanego z minimalistycznego stylu swoich projektów.

karim rashid

Karim Rashid

Kolekcja rolet od Karima Rasida obejmuje cztery unikalne wzory dostępne w dwóch różnych kolorach. W zależności od upodobań klienci mogą wybierać bardziej odważne zestawienia, jak jaskrawy róż lub cytrynowy, albo stonowane subtelne wzory w odcieniach czerni i bieli. Inspiracją do stworzenia tych tkanin były naturalne motywy roślinne oraz wzory uzyskane techniką cyfrową, które nadały im wyjątkowej świeżości i nowoczesności. Ta niepowtarzalna kolekcja, pełna metalicznych detali i żywych tekstur, doskonale pasuje do współczesnych wnętrz.

Rolety zaprojektowane przez Karima Rashida są wykonane z tkaniny nie przepuszczającej światła, a ich wąskie prowadnice doskonale przylegają do skrzydła okna, gwarantując całkowite zaciemnienie zarówno w dzień, jak i w nocy. Są idealne na popołudniowe drzemki i księżycowe letnie noce, świetnie sprawdzą się w każdej sypialni na poddaszu. Idealnie pasują do każdego okna VELUX, a dzięki unikalnemu systemowi Pick&Click ich montaż jest niezwykle prosty. Można go wykonać samodzielnie i zajmuje on zaledwie kilka minut.

Kolekcja przeznaczona jest dla klientów, którzy cenią sobie światowy design i zależy im na stworzeniu wyjątkowych nowoczesnych aranżacji na poddaszu, gdzie okno może być nie tylko elementem wyposażenia domu, ale także stanowić dominujący element dekoracyjny wnętrza. Rolety są dostępne w wybranych punktach sprzedaży VELUX, a także w sklepie internetowym.

sypialnia na poddaszu 1

fot. VELUX

sypialnia na poddaszu 2

fot. VELUX

sypialnia na poddaszu 3

fot. VELUX

sypialnia na poddaszu 4

fot. VELUX

sypialnia na poddaszu 5

fot. VELUX

Leave a Reply